تاریخ درج خبر : 1393/12/18
کد خبر : ۴۶۳۱۸۴
+ تغییر اندازه نوشته -

گرامیداشت یاد مدیرکل فقید و اصلاح‌طلب منابع طبیعی استان/ تصاویر

یاد و خاطره مدیرکل اصلاح طلب اسبق منابع طبیعی استان گرامی داشته شد.

۲

به گزارش سایت استان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری کهگیلویه و بویراحمد، در آستانه هفته منابع طبیعی جمعی از کارکنان اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کهگیلویه و بویراحمد و اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان بویراحمد با حضور بر سر مزار شادروان سید حبیب الله جهانگیری و با خواندن فاتحه، یاد و خاطره ایشان را گرامی داشتند.

این مراسم با حضور مدیر کل، معاونین، نماینده دفتر ولی فقیه اداره کل، رئیس اداره منابع طبیعی شهرستان بویراحمد و جمعی از کارشناسان به پاس خدمات ارزنده این شخصیت برجسته و اثرات ماندگار ایشان در حفاظت و احیاء منابع طبیعی برگزار شد.

شادروان جهانگیری از اسفند ۱۳۷۶ تا ۲۲ اسفند ۱۳۸۴ به مدت هشت سال مدیر کل منابع طبیعی استان کهگیلویه و بویراحمد بودند. همچنین قبل از این تاریخ، وی مدیر کل امور عشایری استان کهگیلویه و بویراحمد، مدیر کل دفتر سازمان امور عشایری غرب کشور، مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان چهارمحال و بختیاری بودند. ایشان در ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ پس از سالها مقاومت در برابر بیماری صعب العلاج دارفانی را بدرود گفت.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • ک.ا.ف گفت:

    مرحوم جهانگیری یک اصول گرای اصلاح طلب بود . متدین ودیندار بود وپایبند به اصول اخلاقی بود وولایت مدار بود با دوجریان سیاسی کشوراشنا ودر ارتباط بود واعتدال گرابود نه افراط ونه تفریط داشت.خدایش رحمت کند چرا بنده خدا واین مرحوم را به عنوان مدیرکل اصلاح طلب نام میبرید. اوچهره شناخته استان ومورد احترام بود با اینجملات دودستگی وفساد ایجاد نکنید به جای این عناوین دل خوش کن براش فاتحه صلوات بفرستید ازخصوصیات اخلاقی ایشان درپست مدیرکلی جهت اطلاع مدیران امروزی بنویسید تامدیران ان خصایص وتوان مدیریتی ایشان را سرلوحه کاری خود قرار دهند اکرام ارباب ورجوع.دلسوزی و افتادگی وخاکی بودن.تدین وفضیلت اخلاقی ازخصوص

  • علی گفت:

    ایشان از مدیران موفق کشوری و بهترین مدیر کل منابع طبیعی استان بود که همه به نیکی از او یاد می کنند. بر خلاف بعضی ها!!!! که مردم چشم دیدنشان را ندارشتند وندارند
    .

پربازديد