تاریخ درج خبر : 1393/12/18
کد خبر : ۴۶۳۱۹۳
+ تغییر اندازه نوشته -

نشست مشترک مدیرکل میراث فرهنگی با مدیرکل صدا و سیمای استان

نشست صمیمی مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با مدیر کل صدا و سیمای مرکز کهگیلویه وبویراحمد برای پوشش خبری فعالیت‌های نوروزی در استان برگزار شد.

DSC_0039

محمود باقری با اشاره به برنامه های نوروزی اظهار کرد: به منظور پوشش خبری گسترده از فعالیت‌های انجام شده در طول ایام نوروز با مدیر کل صدا و سیمای مرکز نشست داشتیم که بتوانیم در راستای پوشش این رویداد گامی موثر برداشته شود.

وی افزود: تعامل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با صدا و سیمای مرکز استان سبب می شود تا شرایط خبری و پوشش کامل اخبار از سوی این مرکز انجام شود.
و در این زمینه قرار شده تا در همه بخش‌های خبری فعالیت‌های نوروزی ستاد هماهنگی خدمات سفر استان منعکس شود.

باقری با اشاره به اینکه کهگیلویه وبویراحمد دارای توانمندی زیادی در بخش گردشگری است، گفت: استان توانمندی زیادی در بخش گردشگری به ویژه تاریخی و طبیعی دارد و به این دلیل می‌کوشیم تا با تعامل و همکاری با همه دستگاههای اجرایی به خصوص صداوسیما در راستای معرفی داشته‌های تاریخی و فرهنگی استان گام‌هایی اساسی برداریم.

دبیر کارگروه گردشگری استان تاکید کرد: توسعه گردشگری در استان می‌تواند در راستای تقویت بخش اقتصادی تاثثیر بسیار زیادی داشته باشد و به این دلیل می‌کوشیم تا دراتفاقات بزرگی در بخش گردشگری رخ دهد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • دزدگیر گفت:

    آقای باقری رو دفاتر گردشگری هیچ نظارتی ندارن هرکی از راه رسیده دفتر گردشگری باز کرده ،شرکت های خدمات گردشگری تو هر شهری یکی از با پرستیژترینها هستن اما چه شده که تو یاسوج به بدترین و مسخره ترین شکل ممکن هستن انگار بقالی سر کوچه ها ، آقای باقری با شما هستم اگر دفاتر گردشگری رو اداره نکنین تبدیل به معضل بزرگی می شن،اگه قراره هر کسی از راه رسید بهش مجوز بدین ….

پربازديد