تاریخ درج خبر : 1393/12/20
کد خبر : ۴۶۳۲۷۹
+ تغییر اندازه نوشته -

مراسم اختتامیه دومین کنگره ی ملی بزرگداشت روز شهید و شهدا در تهران/ تصاویر

آیین دومین کنگره ی ملی بزرگداشت روز شهدا که به مناسبت روز بزرگداشت شهدا با حضور دکتر روحانی٬ ریاست محترم جمهوری٬ دکتر ظریف٬ وزیر امور خارجه حجه السلام والمسلمین شهیدی٬معاون رییس جمهور ورییس بنیاد شهید و آقایان حسین فریدون٬ مشاور ارشددفتر ریاست جمهور. نهاوندیان٬ رییس دفترریاست جمهور و آقای آشنا٬مشاور رسانه ای رییس جمهور و با شرکت مقامات ومسوولین ومدیران کشوری ولشکری در سالن اجلاس سران در تهران برگزار شد.

IMG-20150310-WA0008

آقای اسکندر یارنسب٬ دبیر بزرگداشت دومین کنگره ی ملی روز شهید ودبیر ستاد ملی روز بزرگداشت شهید٬ از فرزندان رشید وبرومند استان کهگیلویه وبویر احمد و از مدیران فرهنگی در سطح ملی است که مسوو لیت این کنگره ی عظیم ملی را به عهده داشته است . دراین کنگره که با اجرای برنامه های جذاب٬متنوع و هنری همراه بود به کرات تشویق مقامات ٬مدعووین ومخاطبین را درپی داشت .در این کنگره از والدین وخانواده ی محترم چهارشهید به نمایندگی از همه ی مادران ٬ پدران ٬همسران وفرزندان شهدا توسط ریاست جمهوری تجلیل وتندیس فدا کاری به آنان اعطا شد .در این کنگره جناب آقای مهدی ٬ مدیر کل بنیاد شهید وامور ایثار گران استان کهگیلویه وبویر احمد و آقای داربام ٬مشاور امور ایثارگران استانداری و تعدادی از مدیران و ایثارگران هم استانی نیز از شرکت کنندگان این برنامه بودند.

گفتنی است آقای یارنسب مدیر کل فرهنگی وتبلیغات بنیاد شهید وامور ایثار گران کشور است که تاکنون مسوولیت و دبیری کنگره های ملی وبین المللی زیادی را به عهده داشه است ودر عرصه ی فرهنگ وهنر برای متولیان امر چهره ی شناخته شده و موفق می باشد. وی چندی پیش نشان افتخار هفتمین جشنواره ی تجسمی کشور را از وزیر فرهنگ وارشاد اسلامی دریافت کرد.

عکس‌ها: حسن غفاری

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد