تاریخ درج خبر : 1393/12/20
کد خبر : ۴۶۳۳۴۰
+ تغییر اندازه نوشته -

تامین مایحتاج مردم کهگیلویه و بویراحمد در قالب ۵۰۰ غرفه در سطح استان

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: تامین مایحتاج مردم کهگیلویه و بویراحمد در قالب ۵۰۰ غرفه در سطح استان و در آستانه عید نوروز در حال انجام است.

DSC_0140

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد، داریوش دیودیده با بیان اینکه هدف اصلی ما از برپایی چنین نمایشگاه‌ هایی تنظیم قیمت بازار در ایام پایانی سال است افزود: ایجاد شرایط رقابتی در میان بازاریان و غرفه‌ داران برای فروش مناسب کالاها به شهروندان نقش بسیار مهمی در تعدیل قیمت ها خواهد داشت.

دیودیده اظهار داشت: نمایشگاه‌ های بهاره در استان همواره با استقبال خوب مردم در سالیان گذشته روبرو بوده و به همین جهت سعی کرده‌ایم که متناسب با نیاز مردم و با در نظر گرفتن کمیت و کیفیت ‌ها نمایشگاه‌ هایی برپا کنیم که مردم در نهایت رضایت داشته باشند.

وی تصریح کرد: یکی از اقدامات خوبی که در نمایشگاه‌ های بهاره امسال صورت گرفته ممنوع کردن فروش هرگونه جنس خارجی در این نمایشگاه‌ ها است که به نفع تولیدات داخلی و تولیدکنندگان خواهد بود.

رئیس صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت: نظارت کاملی بر کار غرفه ‌داران در این ۱۰ روز برپایی غرفه‌ها خواهد بود و به همین منظور هم سازمان صنعت، معدن و تجارت و هم اتاق های اصناف اقدامات لازم را انجام خواهند داد.

وی با بیان این که دولت در برپایی این نمایشگاه ‌ها هیچ‌گاه به دنبال تضعیف بازار نیست، افزود: بازاریان هم می‌توانند رقابت خوبی با نمایشگاه‌ ها در چنین فصولی از سال داشته باشند و بی‌شک مردم برای خرید تنها به مناسب بودن قیمت‌ها و کیفیت آن فکر می‌کنند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد