تاریخ درج خبر : 1393/12/21
کد خبر : ۴۶۳۴۱۶
+ تغییر اندازه نوشته -

۵۰درصد تماس با اورژانس در استان مزاحمت است

رئیس مرکز فوریت های پزشکی کهگیلویه و بویراحمد از بازداشت دو مزاحم تلفنی پس از سه سال مزاحمت مستمر در یاسوج خبرداد.

جلال پورانفرد در نشستی با خبرنگاران گفت: این دو مزاحم تلفنی سه تا چهار سال روزانه پنج تا شش بار با این مرکز تماس می گرفتند و درخواست کمک می کردند.

وی یکی از این مزاحمین را یک زندانی در زندان یاسوج اعلام کرد و بیان داشت: این زندانی هر روز چندین مرتبه با اورژانس ۱۱۵ تماس می گفت و با دادن آدرس اشتباهی ماموران این مرکز را به دردسر می انداخت.

پورانفرد دیگر مزاحم دستگیر شده را دانش آموز یکی از مدارس یاسوج عنوان کرد و اظهار داشت: این دانش آموز نیز به جز روزهایی که مدرسه تعطیل بود، هر روز در چندین نوبت مزاحمت ایجاد می کرد.

رئیس مرکز فوریت های پزشکی استان با اعلام اینکه با همکاری نیروهای انتظامی این دو شناسایی و به مراجع قضایی معرفی شدند افزود: این دو در بازجویی های خود دلیل کارشان را بیکاری و رایگان بودن تلفن عمومی عنوان کردند.

پورانفرد با بیان اینکه ۷۰درصد تماسها به اورژانس استان در سال گذشته مزاحمت بوده است، گفت: این میزان در سال جاری به ۵۰ درصد کاهش یافته است.

رییس مرکز فوریت های پزشکی استان همچنین از آمادگی امدادگران اورژانس برای خدمت رسانی به مسافران نوروزی خبرداد و گفت: تعداد چادرهای سلامت در نوروز امسال از سه به شش چادر افزایش می یابد.

وی بیان کرد: آمبولانسهای امدادرسان نیز در همه محورها مستقرخواهند شد و یک دستگاه اتوبوس آمبولانس هم به صورت شبانه روزی در ورودی شهر یاسوج استقرار خواهد یافت.

وی با عنوان اینکه در ایام نوروز گذشته سه هزار و ۲۰۱ نفر به چادرهای سلامت مراجعه کردند افزود: بیشترین مراجعات مربوط به بیماریهای قلبی و تنفسی بوده است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد