تاریخ درج خبر : 1393/12/21
کد خبر : ۴۶۳۴۶۹
+ تغییر اندازه نوشته -

بیانیه شورای‌هماهنگی حامیان دولت تدبیروامید شهرستان ممسنی در محکومیت حمله افراد خودسر به دکتر مطهری

شورای‌هماهنگی حامیان دولت تدبیروامید شهرستان ممسنی با صدور بیانیه ای ضمن محکومیت حمله افراد خودسر به دکتر مطهری از مسئولان خواسته اند عاملان پیدا و پنهان این حرکت قبیح را شناسایی و مجازات کنند.

بیانیه

متن این بیانیه در پی می‌آید:

بسمه تعالی
جای بسی تاسف است در کشوری که داعیه پرچم داری اسلام ناب محمدی را دارد و بنا به آموزه های دینی حفظ کرامات و منزلت انسانها از اولویت و جایگاه ویژه ای برخوردار است ، منزلت و کرامت فردی فرهیخته،دانشمند و آزاده بوسیله گروهی خودسر و اجیر شده خدشه دار شود.این گروه از خدا بی خبرو انحصار طلب که اسلام و نظام را فقط در انحصار خود و عده ای معدود می بینند با انجام چنین حرکات خلاف شرع و ناپسندی امنیت استان را بر هم زده و برای رسیدن به اهداف شوم خود دست به هر حرکت قبیحی می زنند. به عقیده بسیاری از صاحب نظران بروز چنین حرکاتی درسومین حرم اهل بیت(ع) نتیجه اتخاذ مواضع ضعیف و عقب نشینی مکرر مسولان ارشد دولت خصوصا شخص استاندار در مسائل مشابه قبلی در استان می باشد.
ما شورای هماهنگی حامیان دولت تدبیر و امید شهرستان ممسنی ضمن محکومیت شدید این حرکت زشت و اعلام حمایت از مواضع شجاعانه و عادلانه این نماینده آزاده از ریاست محترم جمهور تقاضا دارد دستور فرمایند وزیر محترم کشور و استاندار موضوع را به دقت بررسی و عاملان پیداوپنهان این حرکت قبیح را شناسایی و هر چه سریع تر به سزای اعمال ناپسندشان برسانند و نتیجه را به مردم اطلاع رسانی فرمایند. مطمئنا اتخاذ موضع شجاعانه در این موضوع موجب می گردد در آینده شاهد تکرار چنین وقایع تلخی در استان نباشیم.

شورای هماهنگی حامیان دولت تدبیر و امید شهرستان ممسنی

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • غلو گفت:

    سلام اول شرکت درانتخابات خودرااصلاح دغلبازی انتخابات رااصلاح جنگ قدرت را فریب پارتی بازی نزادپرستی فخرفروشی استان تباه فارس بی تدبیری مدیران نااهل بودنهای شهرستان واستان رادرست کندعلی مطهری تاوان بی دقتی خودولیبرالهای فرهنگی رامیدهدشما به فکرخود باشیدچون این خطر بیخ گوش انهایی که بی دقت ونامربوط حرف بزنند این خواهد بودخطر خطر

  • چه بیانیه ای…………
    شورای هماهنگی حامیان دولت تدبیر و امید شهرستان ممسنی

پربازديد