تاریخ درج خبر : 1393/12/23
کد خبر : ۴۶۳۵۰۹
+ تغییر اندازه نوشته -

فرماندار دنا از قهرمان سی‌سختی تجلیل کرد

فرماندار شهرستان دنا گفت: شهرستان دنا از جوانان با استعدادی در رشته‌های مختلف ورزشی برخوردار است.

علی تاج‌امیری در دیدار سامان پاکباز که در مسابقات کشور قطر مقام قهرمانی پرتاب وزنه و دیسک را کسب کرده، اظهار کرد: شهرستان دنا از پتانسیل بسیاری خوبی در حوزه ورزش به ویژه ورزش قهرمانی برخوردار است، که آقای سامان پاکباز با پشتکار و تلاش خود توانست بر سکوی قهرمانی جهانی بایستد و افتخاری برای این شهرستان کسب نماید.

denavarzesh

فرماندار دنا افزود: از دستگاه‌های اجرایی شهرستان خواست به منظور تشویق نوجوانان و جوانان به ورزش و ایجاد انگیزه بالا در راستای تداوم ورزش قهرمانی با حمایت‌های مادی و معنوی خود از افتخارآفرینان صحنه‌های ملی و جهانی دریغ نکنند و مدیران این دستگاه‌ها باید بسترهای لازم به منظور حمایت از قهرمانان برای تقویت و رشد ورزش شهرستان فراهم نمایند.

در این دیدار بخشدار مرکزی دنا، مدیر اداره ورزش و جوانان، رئیس شورای اسلامی و شهر دار سی‌سخت تاج‌امیری فرماندار شهرستان دنا را همراهی می‌کردند.

فرماندار دنا در این دیدار از سامان پاکباز قهرمان پرتاب وزنه و دیسک کشور تجلیل کرد.

منبع:کبنانیوز

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • مرضیه گفت:

    به سامان عزیز پسر دایی ام تبریک میگویم وامیدارم مدال خوشرنگ طلای المپیک را دفعه ی بعد برای کشور عزیزمان به ارمغان بیاورد وهمچنین تبریک برای دو مدال طلای کره جنوبی.

  • شهامت محمد حسينيان گفت:

    سلام
    از طرف همه همشهریان به جناب آقای سامان پاکباز تبریک و امیدوارم با تلاش و همتی بلند شاهد حضور جنابعالی در عرصه های جهانی و المپیکً باشیم . بدون شک مایه اقتخار خواهید بود

پربازديد