تاریخ درج خبر : 1393/12/23
کد خبر : ۴۶۳۵۱۲
+ تغییر اندازه نوشته -

افتتاح طرح جامع مالیاتی استان به حضور استاندار/ تصاویر

با حضور استاندار کهگیلویه وبویراحمد ،معاونین استاندار،مدیرکل امور اقتصادی و دارایی و برخی از مدیران استان از طرح جامع مالیاتی بهره برداری شد.

download

مدیرکل مالیاتی کهگیلویه وبویراحمد در این آئین گفت: طرح جامع مالیاتی و استاندارد سازی فرآیند های مالیاتی (psd) به عنوان یکی از طرح های مهم در سازمان مالیاتی کشور با هدف افزایش رضایت مندی مردم در حال اجرا است.

“سهراب امدادی فرد” با بیان اینکه افزایش درآمدهای مالیاتی یکی از اهداف اجرای این طرح است؛ افزود: وصول مالیات در گذشته هزینه های زیادی را در پی داشت که با اجرای این طرح هزینه وصول مالیات کاهش چشم گیری خواهد داشت و مودیان محترم نیز در مدت زمان کمتری کارهای خود را انجام می دهند.

وی با بیان اینکه این طرح باعث جلوگیری از فرار مالیاتی و شفاف سازی فعالیت های اقتصادی مودیان مالیاتی خواهد شد،اظهار داشت: خدمات بهتر به مودیان مالیاتی، الکترونیکی کردن تمام تکالیف مودیان مالیاتی از دیگر فواید اجرای این طرح می باشد.

بازدید استاندار از اداره کل امور اقتصادی و دارایی و اداره کل امور مالیاتی استان

سید موسی خادمی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با حضور در آئین افتتاح طرح جامع مالیاتی استان، از نزدیک در جریان فعالیتهای ادارات کل امور اقتصادی و دارایی و اداره کل امور مالیاتی استان قرار گرفت.

در جریان این بازدید که معاونین استاندار نیز حضور داشتند، خادمی استاندار کهگیلویه و بویراحمد ضمن ابراز رضایت از روند امور و فعالیتهای این دو اداره کل، از تلاشها و مساعی ابراهیم کشاورز مدیرکل امور اقتصادی و دارایی و سهراب امدادی فرد مدیرکل امور مالیاتی استان در راستای وصول درآمدهای استانی با اهداء لوح تقدیر، تشکر و قدردانی کرد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد