تاریخ درج خبر : 1393/12/25
کد خبر : ۴۶۳۵۶۷
+ تغییر اندازه نوشته -

ایران اسلامی مدیون جانفشانی شهدای هشت سال دفاع مقدس هستند

مراسم تجلیل از فرزندان و کارکنان خانواده شهدای شبکه استانی دنا با حضور مدیرکل بنیاد شهید، مدیرکل شبکه استانی دنا، معاون سیاسی و امنیتی، مدیرکل سیاسی و انتخابات و مشاور استانداری در امور ایثارگران در سالن اجتماعات صدا و سیمای مرکز برگزار شد.

dna

دکتر یوسف افشارنیا در این جلسه که بمناسبت بزرگداشت یاد و خاطره خانواده شهدای مرکز برگزار شد افزود: ایران اسلامی مدیون جانفشانی شهدای ۸ سال دفاع مقدس هستند که در راه حفظ ارزش‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی جان خود را در دفاع از کیان اسلامی نثار کردند.

مدیرکل شبکه استانی دنا گفت: برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت ضروری است که یاد و خاطره شهداء زنده نگه داشته شود.

وی با بیان اینکه بیشتر کارکنان شبکه استانی دنا از خانوداه شهدا، جانبازان و ایثارگران هستند عنوان کرد: در راستای تبعیت از رهنمودهای رهبرمعظم انقلاب شبکه استانی برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت از همه توان خود استفاده خواهد کرد.

فتاح محمدی معاون سیاسی و امنیتی استاندار با بیان اینکه رسانه نقش بسیار تاثیرگذلری در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت به عهده دارد: فرزندان و خانواده های شهدا میراث ماندگار ۸ سال دفاع مقدس هشتند.

مهدی، مدیرکل بنیاد شهید استان در این جلسه با تجلیل از خانواده شهدای رسانه شبکه استانی دنا گفت: استان کهگیلویه و بویراحمد برای دفاع از میهن اسلامی تعداد ۱۸۰۰ شهید گلگون کفن تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی کرده است که جا دارد خاطره جانفشانی این عزیزان در یاد و خاطره ها زنده نگه داشته شود.

در جلسه یادواره شهدای شبکه استانی دنا از ۲۱ نفر از کارکنان صدا و سیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد که برادر و یا فرزند شهدا بودند با اهدا لوح تقدیر شد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد