تاریخ درج خبر : 1393/12/26
کد خبر : ۴۶۳۶۵۶
+ تغییر اندازه نوشته -

انتقاد معاون فرماندار بویراحمد از عدم آمادگی برخی دستگاههای خدمت رسان

معاون برنامه‌ریزی و امور عمرانی فرماندار بویراحمد گفت: برخی از دستگاه‌های خدمات‌رسان و عضو ستاد تسهیلات خدمات سفر به صورت ۱۰۰ درصدی آماده خدمت‌رسانی به مسافران نوروزی نیستند.konari

شاهرخ کناری امشب در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه شهرستان بویراحمد به دلیل شرایط جغرافیایی و توپوگرافی خاص میزبان گردشگران زیادی از جای جای ایران اسلامی است، گفت: آمادگی ستاد تسهیلات خدمات سفر شهرستان برای استقبال از مسافران نوروزی امری مهم و ضروری است.

معاون برنامه‌ریزی و امور عمرانی فرماندار بویراحمد خاطرنشان کرد: با توجه به شرایط آب و هوایی مناطق گرمسیری پیش‌بینی سیل ورود گردشگر به پایتخت طبیعت ایران بیش از گذشته بوده که انتظار می‌رود دستگاه‌های خدمات‌رسان آمادگی لازم برای ارائه خدمت به مسافران را داشته باشند.

این مسئول در ادامه بویراحمد را از شهرستان‌های شناسنامه‌دار در جذب گردشگر عنوان کرد و گفت: همه مسئولان، نهادها و ارگان‌ها باید با آمادگی و هماهنگی هرچه بیشتر با استفاده از ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های شهرستان نقش سازنده و موثری در جذب گردشگر داشته باشند.

کناری با بیان اینکه در راستای خدمات‌دهی و آمادگی مضاعف اعضای ستاد تسهیلات سفر جلسات متعددی برگزار کردیم، گفت: وظایف کمیته‌ها در جلسه ستاد تسهیلات خدمات سفرهای نوروزی بویراحمد تشریح شد که اعضا از وظایف خود کاملا آگاه و واقف هستند.

معاون فرماندار بویراحمد کمیته انتظامی را از کمیته‌های ۹گانه ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی عنوان کرد و گفت: این کمیته با محوریت نیروی انتظامی و پلیس راه و راهور بوده که طرح‌های ترافیک و اقدامات امنیتی در پارک‌ها و کمپ‌ها و استقرار کیوسک‌های نیروی انتظامی در مکان‌های پرتردد از وظایف اجرایی این دستگاه انتظامی بود.

وی اذعان کرد: با توجه به اینکه چند روز دیگر تا آغاز دور اول سفرهای نوروزی نمانده اما متاسفانه نیروی انتظامی نسبت به استقرار کیوسک‌های انتظامی در مکان‌های پرتردد شهرستان اقدامی انجام نداده است.

کناری کمیته حمل و نقل با محوریت اداره حمل و نقل و پایانه‌های مسافربری را از دیگر کمیته‌‌های ستاد تسهیلات سفر عنوان کرد و گفت: در جلسه ستاد تسهیلات خدمات سفر شهرستان، اداره حمل و نقل و پایانه‌ها موظف شد که نقاط حادثه‌خیز، آمادگی ترمینال مسافربری برای جابه‌جایی مسافران و مراکز تعمیر خودروها و لیست یدک‌کش‌ها را مشخص و اعلام کنند.

معاون برنامه‌ریزی و امور عمرانی فرماندار بویراحمد بیان کرد: حمل و نقل پایانه‌ها تاکنون لیست یدک‌کش خودروهای تصادفی را اعلام نکرده که انتظار می‌رود هرچه سریع‌تر لیست مدنظر اعلام شود.

این مسئول با بیان اینکه کمیته هماهنگی با محوریت شهرداری و دهیاری‌ها بوده، گفت: شهرداری یاسوج کار زیباسازی سطح شهر و تعمیر سرویس‌های بهداشتی و لکه‌گیری آسفالت را شروع کرده که این امر به کندی پیش می‎‌رود.

وی ادامه داد: شهرداری تاکنون پارک اسکان را به صورت ۱۰۰ درصدی آماده نکرده است.

معاون برنامه‌ریزی و امور عمرانی فرمانداری بویراحمد تصریح کرد: مخابرات تاکنون نسبت به رفع نقاط کور برای آنتن‌دهی رفع نقض نکرده که انتظار می‌رود هرچه سریع‌تر نسبت به رفع این مشکل در سطح نقاط اعلام شده اقدام شود.

منبع:فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد