تاریخ درج خبر : 1393/12/27
کد خبر : ۴۶۳۷۱۸
+ تغییر اندازه نوشته -

خدمات قابل قبول آب و فاضلاب در شهر لنده/ بی مهری به زحمات کارکنان آبفای لنده پذیرفتنی نیست

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی آب و فاضلاب شهری کهگیلویه و بویراحمد نگهدار معادیجو در گفت و گو خبرنگاران با اشاره به صحبت های امام جمعه شهر لنده در زمینه مشکلات آب شرب شهر لنده و عدم جوابگویی متولیان اظهار کرد: صحبت هایی که در زمنیه آب شرب شهر لنده انجام گرفته به صورت کلی است و بدون شکبه دلیل کمبود امکانات و اعتبارات بروز برخی مشکلات و نارسایی ها در حوزه کرای هر دستگاه خدمات رسان امری اجتناب ناپذیر است.

مسئول روابط عمومی آب و فاضلاب شهری کهگیلویه و بویراحمد افزود: البته در وهله اول همه ما باید قدردان زحمات کارکنان اداره آب و فاضلاب شهری لنده باشیم چرا که آنها در همه حال با ایثارگری در امر خدمات رسانی به مردم و شهرودندان لنده هیچ کم کاری از خود نشان نداده‌اند، این در حالی است که به دیلی عدم درآمدزایی آب و فاضلاب شهر لنده کارکنان این اداره گاها تا چند ماه حقوق دریافت نکرده اند با این وجود ذره ای در عزم آنها برای تامین و توزیع آب شرب کم نکرده است.

معادیجو عنوان کرد: فرسودگی بخشی از شبکه آب شرب شهرها در کنار کمبود اعتبارات، عدم صرفه جویی در مصرف آب و هدروری این کالای با ارزش باعث شده که کارکنان این شرکت همواره با چالش و استرس های فراوان درگیر باشند.

مسئول روابط عمومی آب و فاضلاب شهری کهگیلویه و بویراحمد یادآور شد: خوشبختانه با توجه ویژه این شرکت به آبرسانی شهر لنده کارهای خوبی از جمله حفر و تجهیز چاه و احداث خط انتقال در این شهر صورت گرفت و لنده در تابستان گذشته و در حالی که شش شهر استان درگیر تنش آبی بودند با هیچ گونه مشکلی در زمینه تامین آب شرب مواجه نشد.

وی تصریح کرد: البته افت فشار آب در برخی از مناطق شهرک های اطراف لنده به دلیل بالا بودن این شهرک ها از سطح مخزن آب شرب است که جهت رفع این مشکل نیاز به اعتبارات قابل توجه برای احداث خط انتقال و مخزن می باشد که با توجه به شکایت حقوقی علیه آبفا در شهر لنده و عدم توجه مسئولان به خصوص در سیستم قضایی استان بخش عمده ای از اعتبارات تامین و توزیع آب شهر لنده بر اساس حکم دادگاه از حساب های شرکت برداشت و عملا دست این شرکت برای رفع بخشی از مشکلات آبرسانی این شهر خالی مانده است.

معادیجو با بیان اینکه مدیرعامل و همه دست اندرکاران آب و فاضلاب تلاش دارند که بهترین خدمات را به شهروندان در زمینه تامین آب شرب ارائه دهند تاکید کرد: انتظار ما از مسئولان به خصوص در شهرستان لنده این است که ایثارگری های کارکنان این شرکت به خصوص در شهر لنده مورد بی مهری قرار نگیرد.

مسئول روابط عمومی آب و فاضلاب شهری کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: از دیدگاه شرکت آبفای شهری استان هیچ گونه تفاوتی میان شهرستان های استان وجود ندارد و اگر اعتباری تخصیص داده شود بر اساس اولویت و شاخص های مورد نظر شرکت به شهرهای مختلف استان تزریق خواهد شد.

معادیجو با بیان اینکه جوابگویی مدیر عامل آب وفاضلاب استان در زمنیه رفع مشکلات مربوط به آب و فاضلاب از ویزگی های مثبت وی است خاطرنشان کرد: صحبت های انجام گرفته در زمینه عدم پاسخگویی مدیرعامل آب و فاضلاب شهری به هیج وجه با واقعیت منطبق نیست و این شرکت افتخار دارد که از دستگاه های پیشرو در امر اطلاع رسانی و جوابگویی به عموم مردم در نقاط مختلف استان است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • مطلع گفت:

    متاسفم که سلامتی مردم باید به دلیل عدم درآمد زایی مورد تهدید قرار بگیرد

پربازديد