تاریخ درج خبر : 1393/12/29
کد خبر : ۴۶۳۷۷۷
+ تغییر اندازه نوشته -

گرجی‌زاده: کهگیلویه و بویراحمد تنها استانی است که خانه فرهنگ ندارد

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: کهگیلویه و بویراحمد تنها استانی است که خانه فرهنگ ندارد.

عیسی گرجی‌زاده در نشست شورای اداری کهگیلویه و بویراحمد که با حضور استاندار، معاونین و مدیران دستگاه‌های دولتی برگزار شد، اظهار کرد: حوزه فرهنگ و هنر در استان کهگیلویه و بویراحمد بسیار مظلوم واقع شده است و از این بابت نیز در رنج بسر می‌برد.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کهگیلویه و بویراحمد در ادامه با ابراز تأسف از وضعیت کارهای فرهنگی در استان، بیان کرد: استان کهگیلویه و بویراحمد تنها استانی است که فاقد خانه فرهنگ و مجتمع فرهنگی و هنری است.

گرجی‌زاده افزود: یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد تنها مرکز استانی که سینما ندارد و این مسائل بسیار نگران کننده است.

وی تصریح کرد: متأسفانه اراده جمعی برای انجام مسائل فرهنگی در استان کهگیلویه و بویراحمد وجود ندارد که لازم است در این خصوص تدابیری لازم صورت بگیرد.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه قشر جوان و نوجوانان استان کهگیلویه و بویراحمد به دلیل نبود خانه فرهنگ، و مجتمع‌های فرهنگی و هنری مظلوم هستند، افزود: استان کهگیلویه و بویراحمد تنها استانی بود که کانون زبان در آن وجود نداشت و این کانون در هفته‌های اخیر در استان کهگیلویه و بویراحمد راه‌اندازی شد و جوانان و دانشگاهیان برای گرفتن مدرک تافل دیگر مشکلی ندارند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • محمد گفت:

    همت مسولان کشوری واستانی رامی طلبد.شخص استاندارونماینده ولی فقیه دراستان می توانندکمک کننده این موضوع ورافع این مشکل فرهنگی دراستان شوند.استان مابسیاربسیارمظلوم است.

پربازديد