تاریخ درج خبر : 1393/12/29
کد خبر : ۴۶۳۷۹۷
+ تغییر اندازه نوشته -

نوجوان لنده‌ای نیازمند کمک افراد خیر و نیکوکار/ عکس

علیرضا ۱۱ساله پسر بچه لنده ای که نیازمند کمک و مساعدت ما برای درمان است.

جواد مسیحی، پدر علیرضا در گفت و گو با خبرنگار ایسنا افزود: علیرضا مسیحی فرزند۱۱ساله اش که در خیابان ساحل هفت شهرک شهید رجایی شهر لنده زندگی می کند دچار بیماری است که در دنیا علاج ندارد به نام «بیماری دیستروفی عصبی عضلانی» مبتلاست که معمولا این نوع بیماری از سه سالگی در فرزندان به وجود می آید.

۱۴۱۸۴

وی افزود: از سن سه سالگی علیرضا را پیش پزشکان مغز و اعصاب برده ام و با آزمایش های متعددی که برروی علیرضا صورت گرفته است متوجه شدم فرزندم دچار چنین بیماری است.

مسیحی بیان کرد: علیرضا در حال حاضر۱۱سال سن دارد و به هر جای ایران مراجعه کرده است نا امید شده و دست رد بهش زده اند.

وی افزود: حدود هشت سال است که هر دو ماه یکبار به شیراز و تهران برای معاینه علیرضا مراجعه می کنم که تنها داروی پیشگیری به نام قرص «کل کورت» برایش تجویز می کنند و هزینه های زیادی را در این هشت سال متحمل شده ام اما هیچ گونه نتیجه ای حاصل نشده است.

پدر علیرضا مسیحی گفت: در آخرین مراجعه به پزشک که در ۲۴ اسفند ماه بوده است نظر پزشک بر این بوده که با هزینه ای بالغ بر۴۰میلیون تومان به هندوستان مراجعه کرده برای سلول درمانی فرزند خود که شاید به سختی ۱۰میلیون تومان بصورت وام بتوانم آماده کنم و مابقی برایم سنگین است و توان مالی ندارم.

وی عنوان کرد: بیماری علیرضا روز به روز بدتر شده و در حال حاضر توان رفتن به مدرسه را ندارد چراکه تعادل خود را نمی تواند حفظ کند و در صورت نشستن تنها با کمک یکی از اعضای خانواده بلند می شود.

پدر علیرضا مسیحی از مسئولان و خیرین درخواست کرده تا برای درمان فرزندش به او کمک شود تابتواند به زندگی برگردد.

گفتنی است که این نوع بیماری تنها در پسران به وجود می آید. علیرضا مسیحی اگر در آینده نزدیک درمان نشود حتی دیگر نمی تواند با دستان خود غذا بخورد زیرا هر چه زمان بگذرد ناتوان تر می شود.

منبع: ایسنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • ابراهیم گفت:

    سلام. جمعی از فعالان رسانه ای در استان لرستان و خوزستان قصد دارد روز هفتم فروردین در یک کمپین خودجوش به حمایت از میراث بلوط بپردازند.
    لطفا حمایت کنید. در بازنشر مطالب اجازه دارید منابع را حذف کنید و به صورت خودجوش در سایت خودتان کمپین را تبلیغ و گردآوری امضا نمایید، تعداد امضاهای سایت لور از ۱۲۰ نفر گذشت.
    http://loor.ir//5129-oak-dey-7-farvardin.html

پربازديد