تاریخ درج خبر : 1393/12/29
کد خبر : ۴۶۳۸۳۴
+ تغییر اندازه نوشته -

خبرنگاران فعال پدافند غیرعامل کهگیلویه و بویراحمد تجلیل می‌شوند

مدیرکل پدافند غیرعامل کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۸۰ نفر از خبرنگاران فعال حوزه پدافند غیرعامل این استان تجلیل می‌شوند.

محمود مؤمن‌نسب در جمع خبرنگاران با بیان اینکه حضور مؤثر اصحاب رسانه سبب توسعه‌یافتگی هر منطقه می‌شود، اظهار کرد: قریب به ۸۰ نفر از مدیران مسئول و خبرنگاران رسانه‌های مکتوب، مجازی و صدا و سیمای استان به دلیل همکاری، همراهی و تلاش مؤثر برای فرهنگ‌سازی پدافند غیرعامل تجلیل می‌شوند.

momen1515

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: رسانه‌های استان کهگیلویه و بویراحمد در پیشرفت برنامه‌ها و اهداف پدافند غیرعامل نقش ممتازی و مؤثری ایفا کردند که ۸۰ نفر از فعالین رسانه‌ای استان در حوزه پدافند غیرعامل با اهدا لوح سپاس تقدیر می‌شوند.

وی با اشاره به اینکه رسانه‌ها همواره مشوق دلسوزی برای مسولان و مدیران هستند، گفت: خبرنگاران رسانه‌های مکتوب و مجازی لوح سپاس خود را از مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی و خبرنگاران صدا و سیمای استان تقدیرنامه خود را از رئیس صدا و سیما دریافت کنند.

این مسئول در خصوص اقدامات پدافند غیرعامل استان در سال ۹۳ افزود: روشنگری، اطلاع‌رسانی و آگاهی‌بخشی گوشه‌ای از رسالت ما در راستای پدافند غیرعامل است که در این خصوص دوره‌ها، مانورها، همایش‌ها و کارگاه‌های متعدد آموزشی با همکاری مدیران، کارشناسان و اصحاب رسانه برگزار شد.

وی ادامه داد: بالغ بر ۴۳ هزار نفر ساعت آموزش در بخش‌های مختلف زیستی، بیولوژیکی، سایبری، مهندسی نظارت، سازه‌های امن، اقتصاد مقاومتی، اصول و مبانی، بیکاری و تهدیدات متردد بر آن و آمایش و مکان‌یابی و … با همکاری تمام دستگاه‌های استان برگزار شد.

مؤمن‌نسب به مهمترین برنامه‌های پدافند غیرعامل استان در سال آینده اشاره کرد و افزود: مهمترین برنامه پدافند غیرعامل استان در سال ۹۴ برگزاری همایش آموزشی تخصصی طرح جامع پدافند غیرعامل است که در صورت تأمین اعتبار این همایش در استان برگزار می‌شود.

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری کهگیلویه و بویراحمد نظارت بر دستگاه‌های اجرایی به منظور اعمال ماده ۲۱۵ قانون برنامه پنجم توسعه و هماهنگی و انسجام بیشتر دستگاه‌های اجرایی به منظور عملیاتی کردن برنامه‌های پدافند غیرعامل را از دیگر برنامه‌های پدافند غیرعامل در سال آینده عنوان کرد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد