تاریخ درج خبر : 1391/03/12
کد خبر : ۴۶۴
+ تغییر اندازه نوشته -

تاجگردون: سایه‌افکنی سیاست بر روند تشکیل کمیسیون‌ها آفت مجلس است

نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی گفت: امیدواریم با توجه به شاکله کنونی مجلس و وجود افراد فنی و تخصصی، اعضای کمیسیون‌ها فارغ از برخی سیاسی‌کاری‌ها که در برخی ادوار وجود داشته، انتخاب شوند.

غلام‌رضا تاجگردون در حاشیه برپایی یادواره سرداران و هزار و 800 شهید استان کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: انتخابات دور نهم مجلس برگ زرینی در کارنامه نظام جمهوری اسلامی بود که رهبری معظم انقلاب همواره از روند برگزاری آن و مشارکت حداکثری مردم به نیکی یاد می‌کنند.

نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در مجلس نهم افراد متخصص و صاحب فن زیادی وجود دارند، ابراز داشت: باید از این ظرفیت برای تصویب قوانین راهگشا در مجلس بیشتر استفاده شود و به همین دلیل به کمیسیون‌های قوی و توانمند نیاز داریم.

وی در پاسخ به این سؤال خبرنگاران مبنی بر اینکه برای عضویت در کمیسیون برنامه و بودجه و همچنین عضویت در هیئت‌رئیسه آن رایزنی داشته‌اید، تأکید کرد: هدف من برای حضور در کمیسیون بودجه تنها کمک به این بخش برای ارتقا و موفقیت بیشتر در برنامه‌های بودجه‌ای مجلس بوده و هیچگاه به ریاست و یا موضوعات مدیریتی فکر نکرده‌ام، چرا که اعتقاد دارم توانمندی اشخاص با کار در یک مجموعه مشخص خواهد شد.

معاون پارلمانی سازمان مدیریت و برنامه ریزی (سابق) کشور در ادامه ابراز داشت: دوستان نماینده اگر می‌خواهند مجلس در ابعاد فنی و تخصصی موفق باشد نباید اجازه دهند سایه جریانات سیاسی بر کمیسیون‌ها سایه افکند، چرا که سیاسی‌کاری آفت کار تخصصی و فنی در مجلس است.

تاجگردون ادامه داد: به دلیل تخصصی که در امور بودجه کشور از سالیان گذشته و کار در دستگاه اجرایی داشته‌ام به این نتیجه رسیده‌ام که خواهم توانست در کمیسیون بودجه برای خدمت به مردم و کشور اثرگذار باشم.

.

.

.

منبع: فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد