تاریخ درج خبر : 1394/01/07
کد خبر : ۴۶۴۰۲۰
+ تغییر اندازه نوشته -

رشد مطلوب استان در همه‌ی شاخص‌های صنعتی، معدنی و تجاری در سال ۹۳

مدیران مجموعه صنعت، معدن و تجارت در نشستی با استاندار آخرین وضعیت صنعت استان را تشریح کردند.

IMAG0462

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد، داریوش دیودیده در این نشست با بیان اینکه خوشبختانه با اجرای سیاست های حمایتی دولت تدبیر و امید و تلاش های صورت گرفته در حوزه صنعت و معدن استان و همراهی استاندار و نمایندگان کهگیلویه و بویراحمد در مجلس شورای اسلامی، در تمامی شاخص های صنعتی، معدنی و تجاری در سال ۹۳ رشدی مطلوب در استان اتفاق داده است اظهار داشت: تلاشی چشمگیر و برنامه ریزی دقیق در جهت تحقق اهداف تعیین شده برای سال ۹۴ در حوزه صنعت انجام گرفته است.

رئیس صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت: آمار صدور جوازهای صنعتی و معدنی، پروانه بهره برداری، پروانه های کسب، استخراج معادن، میزان صادرات و به تبع آن ایجاد فرصت های شغلی و رشد و توسعه اقتصادی و صنعتی در سال ۹۳، روندی مثبت و قابل قبول را نشان می دهد.
دیودیده با اشاره به شروع فعالیت و تولید در پروژه های عظیم صنعتی و معدنی همچون کارخانه سیمان مارگون، آجر دهدشت، روغن کشی و تصفیه روغن گچساران در سال ۹۴ ابراز امیدواری کرد با بهره برداری از این پروژه ها و همچنین کلنگ زنی مجموعه های بزرگ صنعتی همچون فولاد، گام هایی اساسی در بخش صنعت کهگیلویه و بویراحمد برداشته شود.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد نیز بابیان اینکه تاکید دولت تدبیر و امید در سال ۹۴ بر بحث اشتغال بیشتر شده است افزود: این امر وظیفه ای دوچندان بر دوش مسؤلان در جهت ایجاد فرصت های شغلی گذاشته است.
دکتر خادمی با مثبت ارزیابی نمودن مجموعه فعالیت های انجام شده در حوزه صنعت و معدن در طی سال ۹۳ گفت: بخش عمده ای از وظایف و فراهم ساختن شرایط رشد و توسعه اقتصادی بر دوش حوزه صنعت است و در سال ۹۴ باید فعالیت ها اثرگذارتر دنبال شوند.
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی نیز اظهار داشت: بخش عمده ای از واحدهای صنعتی استان در شهرک های صنعتی مستقر هستند و در سال ۹۴ ارتقا کیفیت خدمت رسانی به این شهرک ها و فراهم آوردن زیرساخت های مورد نیاز و بهبود شرایط موجود اساس کار خواهد بود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد