تاریخ درج خبر : 1394/01/11
کد خبر : ۴۶۴۰۴۵
+ تغییر اندازه نوشته -

اندر حکایت نشست با فرماندار فهیم و ارزشی کهگیلویه

سایت استان: سید سعید دلباز

بیش از دوساعت نشت با فرماندار فهیم کهگیلویه برداشت دودقیقه ای از سخنان بنده
بسم رب شهداء وصدیقین
مولا علی (ع) : به کمیل توصیه فرمود : در هر حالی که هستی به حق سخن بگویید
پس از مطالعه گزارش شما از جلسه با فرماندار محترم شهرستان گهگیلویه با توجه به انتشار سخنان اینجانب بصورت یکسویه و جانب دارانه و خدای نکرده شاید از سرخصومت دست اندرکاران سایت خوب استان در صدد برآمدم ضمن روشن سازی اذهان عمومی از سخنان خود که تماما غیرواقع گرایانه توسط دست اندرکاران محترم سایت اطلاع رسانی شده است سخنانی نه به عنوان جوابیه بلکه ارسال گزارش اصولی و درست درجهت شفاف سازی جلسه خدمت دوستان بیان نمایم :
۱ – شما بیان داشته اید
جای بسی تأمل بود که در جلسه ای که به اسم جوانان شهرستان کهگیلویه تشکیل شد گویی تمامی اعضای آن از یک جبهه سیاسی خاص انتخاب شده بودند زیرا تنها به تخریب رقیب سیاسی خود می پرداختند و مسأله مشهود این که در این نشست کسی از جبهه رقیب دعوت نشده بود زیرا هیچ دفاعیه ای ارائه نشد.
خدمت شما عزیزان عرض نمایم اداره هیچ ارگانی و جلسه ای بدون سیاسیون و طیف های مختلف سیاسی امکان پذیر نخواهد بود و نیست و اگر شما عزیزان تشریف داشتین حتما چهره هایی همچون دوست خوبم جناب آقای نجات نیا نیز حضور پر رنگ داشته و بیشترین زمان سخنرانی نیز با ایشان اختصاص داده شد و ….. نکند خدای نکرده شما ها هم شیوه اصولگرایان سینه چاک ریاست جمهوری قبلی را داشته که پس از اتمام دوران کم مانده بود جناب بزرگ را به ما (قطره ای از طیف بزرگ اصلاحات ) نسبت دهید همچنان که جناب نجات نیا نیز در جلسه پشت یار قدیم خویش را خالی کرده و ولایتمداری خویش را ملاک قرار داده مثل اینکه ما خارج از ولایت و درمقابل ولایتیم … البته که همه ما ولایی هستیم و خواهیم بود .
و اما تخریب …. در هرجلسه ای بیان دیدگاهها همچنان که مقام معظم رهبری امر فرمودند آزاد است و مفید در این جلسه نزدیک به ۳ ساعتی ۲نفر از دوستان تنها به بیان دیدگاه خویش پرداخته که امری زیبا و درستی است و درسایه بیانات مقام معظم رهبری است و من درعجبم آیا بنده حقیر حتی درحالی که حق و حقوق دوستان بود از طیف سیاسی خود دفاع کنند همچنان که در ۸ سال اصولگرایان تماما خود همه کاره زمام بوده اند و در صدد محو اصلاحات و تفکر اصلاحاتی بوده اند از طیف مقابل دفاع نکرده و حضورشان را مایه غنای جلسه ندانستم ؟؟؟ و حتی فرماندار فهیم شهرستان کهگیلویه در سخنان خود علاوه بر تذکر آیا بیان نداشته اند که بنده فقط شایسته سالاری را می شناسم و ملاک عمل خویش قرار خواهم داد و وامدار گروه و طیف سیاسی خاصی نخواهم بود .چرا شما سعی بر فرافکنی همراه با تخریب چهره ای فهیم و ارزشی همچون فرماندار فهیم و ارزشی شهرستان دارید ؟
۲- بیان داشته اید :
اما تأثر برانگیزترین نکته در این نشست دست زدن های عده ای در تشویق دوستان خود به خاطر اظهار تفکرات افراط گرایانه سیاسی بود و جای بسی تأسف بود که در حالی که فرماندار کهگیلویه از قرار داشتن در ایام فاطمیه آگاه بود بی توجه از کنار این مسأله گذشت و حتی حاضر به دادن یک تذکر لسانی به ارادتمندان خود مبنی بر حفظ حرمت ایام فاطیمه نشد.
در این جلسه فقط دوتن از دوستان اینجانب به تشویق دست گماشتند که با تذکر خویش برای بیان صلوات دوستان به اشتباه خود پی برده و صلوات فرستادند و حتی فرماندار در آن زمان اجازه ادامه به اینجانب برای بیان دیدگاهم را نداده به نظر خبرنگار محترم شما فرماندار محترم باید شیوه نادرست بزرگان طیف مقابل را در اخراج اینجانب در پیش می گرفت ؟ شایان ذکر است که دوستان همگی با دیدگاههای بنده آگاه بوده و ارادتمند شخص و یا طیف خاصی نبوده و نیستم ودر سایه ولایت شخصی اصلاح طلب بوده و اصلاح طلبی را افتخار خویش می دانم پس کجا رفت صداقت خبرنگاری و قلم خبرنگاری چرا سعی بر بیان اشتباه مسائل را دارید .

۳-بیان داشته اید :
اما مهمترین سؤالی که ذهن اصحاب رسانه و قلم را به خود مشغول کرد این بود که آیا این اعضا نماینده واقعی جوانان کهگیلویه بودند یا تنها بر اساس گرایش های سیاسی انتخاب شدند.
بنده نیز متعجبم که ذهن رسانه چنان پویا شده و قلم رسانه چنان مشغول شده که رسالت خویش را به بیراهه می رود در بالا نیز جواب شما را نیز حتی با نام بردن دوست عزیزم داده ام و خدا نیز خود گواه و مردم فهیم نیز خود قاضی این امرند نه اصحاب رسانه و قلم به دستان به بیراهه رو ….
( منظور تنها دوست حاضر درجلسه که ذهن و قلم شان مشغول بوده همچنان که با تلفن همراه خویش درگیربوده واقعیات را فراموش کرده است نه اصحاب عزیزم در رسانه ها که همواره چراغ تفکر امثال بنده و روشنگری جامعه اند )
۴-بیان داشته اید :
جالب آنکه در پایان فرماندار کهگیلویه حاضر به پاسخگویی به سوالات رئیس انجمن خبرنگاران جوان کهگیلویه هم نشد و با کم توجهی جلسه را پایان داد.
و اما در جواب رئیس انجمن خبرنگاران جوان کهگیلویه که اگر اشتباه نکنم در مقطعی اینجانب افتخار تدریس دروس دانشگاهی رو خدمت این خبرنگار عزیز داشته ام بیان بدارم که اولا ایشان در اواخر جلسه تشریف فرما شدند حتی در جلسه غافل از اینکه دوست ورزشکاری در مورد مشکلات ورزشی شهرستان گزارش مفصلی دادند درخواست مبنی بر پرسشش های ورزش داشتند که دوستان اعلام کردند قبلا مطرح شده که دوست خوبمان ضمن فرافکنی تنها خویش را مدعی العموم ورزشکاران دانسته و وکیل ورزشکاران و ورزشکار عزیز را به باده تمسخر گرفته حال سوال اینجاست شما خبرنگار بوده اید یا وکیل ورزشکاران از همه بگذریم آیا روحیه ورزشکاری و پهلوانی با پرخاشگری همسوست ؟ آیا درجلسه ای که قشر نحبه در حال بیان نقطه نظرات خویش اند داد زدن شیوه ورزشکاری است ؟؟؟؟ آیا شما در دوران دبستان درس همه جا به نوبت را نخوانده اید یا ……
ثانیا : مهمتر از همه آیا پرخاشگری و گفتمان همراه با تمسخر جنابعالی واجب تر بوده و یا فریضه بزرگ نماز ؟ اگر جنابعالی تشریف داشته اید پس چرا به سخنان فرماندار محترم دقت نکرده که بارها اعلام ذیقه وقتی نموده و حتی سخنان خویش را کوتاه کرده برای رسیدن به نماز اول وقت خویش همچنان که در زمان نمازش تنهایی به اتاقی رفته و درحال نماز بوده اند و حتی شماها حاضر همراهی نشدید ؟ آیا ایشان حتی از بغل دستیشان خواهش نکردن صدای اذان را از گوشیشان پخش کنند شاید شما ها و امثال اینجانب متوجه فریضه نماز شویم …… امان از حرفهای برخی از دوستان که خدای بزرگ روزی جوابگوی انتقادات بی موردتان خواهد بود .
۵-بیان داشته اید :
برخی از حاظرین در جلسه در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری کهگیلویه ضمن اعتراض به مسئول برگزاری این جلسه، اعتقاد داشتند که بسیاری از جوانان شایسه و نخبه شهرستان کهگیلویه در این جلسه حضور ندارند و بیشتر حاضرین از اقوام مشاور فرماندار هستند.
برخی از حاضرین نه و بنده ….. وای کاش درست می نوشتید بنده اعلام داشتم همه دوستانی که میبینم سالهاست و به کرات در جلسات مختلف شاهد حضورشان هستم آیا بهتر نبود از طریق سایتهای مختلف اطلاع رسانی می کردند که دوستان با پذیرش و معذرت خواهی اعلام کردند با توجه به اولین جلسه انشالا ماه آینده برای این جلسه اطلاع رسانی عمومی خواهند کرد . خواهشا به رسالت راستگویی و انتقال سالم پیام ها عمل کنید.

(لازم به توضیح است به علت عدم دعوت از خبرنگار سایت استان جهت حضور در این جلسه، متن منتشر شده در سایت از منابع خبری دیگر گرفته شده بود و سایت استان جهت اطلاع رسانی آن را منتشر کرد)

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • […] مطلبی در مورخه ۱۰/۱۱/۹۴ در آن سایت وزین، با موضوع«اندر حکایت نشستی با فرماندار فهیم و ارزشی کهگیلویه» به قلم یکی از مخاطبین شما و توهین به […]

 • چالوس گفت:

  جناب کارشناس،کاش به این مطلب هم اشاره می کردین که حضرت علی(علیه السلام)در یکی از جنگها در میانه روز که در حال شمشیرزدن بودن مدام به آسمان نگاه می کردند…یکی از اصحاب به ایشان گفت: چرا چنین می کنید؟!حضرت فرمودند:می خواهم وقتی ظهر شد نمازم را در اول وقت بخوانم.آن فرد گفت:حالا که درگیر جنگ هستید تا غروب وقت هست.حضرت فرمودند:ما برای همین نماز می جنگیم.
  راستی چرا امام حسین(علیه السلام)در بحبوحه جنگ در روز عاشورا در اول وقت به اقامه نماز پرداختند؟!…

 • کارشناس گفت:

  در جواب سکوت عزیز عرض کنم که

  از قدیم گفتن کسی زیاد دین دین میکنه >گول حرف زدنشو نخورید
  در جوابیه آقای دلباز که ‘گفتند “”برای رسیدن به نماز اول وقت خویش همچنان که در زمان نمازش تنهایی به اتاقی رفته و درحال نماز بوده اند و حتی شماها حاضر همراهی نشدید ؟ آیا ایشان حتی از بغل دستیشان خواهش نکردن صدای اذان را از گوشیشان پخش کنند شاید شما ها و امثال اینجانب متوجه فریضه نماز شویم …… امان از حرفهای برخی از دوستان که خدای بزرگ روزی جوابگوی انتقادات بی موردتان خواهد بود .””
  اون جواب و دادم

  لازمه که ذکر کنم امام علی (ع) در حال شروع نمازش بود که پیرزنی پیر گفت با امیر المونین کار دارم .امام علی نماز را شروع نکرده و کار آن پیرزن را که شکایت از یکی از حاکمان بود انجام دادند. و بعد به اقامه نماز پرداخت

  حال چه اشکالی داشت که فرماندار محترم نیم ساعت بیشتر به حرف حضار گوش میداد بعد میرفت نماز بخونه
  از اذان ظهر تا غروب آفتاب برای نماز ظهر و عصر وقت هست

  و در جواب خود شما سکوت عزیز که گقتید “حقا که کارشناسی و حق شماست کارشناس باشی”
  من جمله شما را به فال نیک میگیرم و از ته دل و به دور از طعنه برای شما مراحل بالاتر از کارشناسی را ارزو میکنم

  یا علی

 • استاد گفت:

  بسیار متن منطقی و جواب درستی بود. ولی سایت استان معمولاً بی طرف و اصلاحاتی هستند.

 • کارشناس گفت:

  در جواب آقای دلباز عزیز عرض کنم که:
  بنده در آن جلسه حضور نداشتم ولی سخنان جنابعالی دنبال کردم
  چیزی که شما خیلی روش اصرار داشتید نماز اول وقت بود
  که صد البته بهترین عمل برای مومن نماز اول وقت است
  ولی باید یاداوری کنم که بعضیا خیال میکنن که اگه نماز و اول وقت نخونی کفره…
  آغا اگه قرار بود فقط اول وقت بخونی مهلت نمیدادن که
  گفتن از اذان ظهر تا قبل از غروب مهلت خواندن نماز ظهر و عصره
  خب پس این مهلت و دادن واسه چی؟
  واسه همین جاها
  واسه همین جلساتی مهم که در سال فقط چن بار برگزار میشه

  • سکوت! گفت:

   آقای کارشناس برات سخته پذیرش واقعیتهایی که نیاز جامعه اشفته امروز ماست
   برداشتت از این مطالب بالا فقط نماز بود؟
   حقا که کارشناسی و حق شماست کارشناس باشی
   و میگم احسن شهروند بیکار

 • شهروند بیکار گفت:

  دکترجان گل فرمودی ولی چه فایده دکترشریعتی میگه
  مگر نمیدانی بزرگترین دشمن انسان فهم اوست
  پس تا میتوانی … باش تا خوش باشی

پربازديد