تاریخ درج خبر : 1394/01/12
کد خبر : ۴۶۴۰۸۵
+ تغییر اندازه نوشته -

سی سخت رکورددار بیشترین بارش باران در استان

کارشناس اداره کل هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد گفت: شهر سی سخت با ۱۶ میلیمتر بیشترین بارش باران را از اوایل صبح دوشنبه ۱۰ فروردین ۹۴ تا ساعت ۱۴ عصر امروز (سه شنبه) در این استان داشته است.

ولی بهره مند افزود: شهرهای یاسوج و باشت با ۱۵ میلیمتر بارندگی در این مدت به طور مشترک در رده دوم قرار دارند.

وی بیان کرد: شهر قلعه رییسی و منطقه امامزاده جعفر گچساران نیز با ۹ میلیمتر بارش باران از اوایل صبح دوشنبه ۱۰ فروردین ۹۴ تا ساعت ۱۴ عصر امروز (سه شنبه) رتبه سوم را به طور مشترک به خود اختصاص داده اند.

بهره مند اظهار کرد: شهر چرام با هشت، شهر دهدشت با شش و شهرهای دوگنبدان و لیکک نیز هر کدام با یک میلیمتر بارندگی در این مدت به ترتیب چهارم، پنجم و به طور مشترک ششم هستند.

وی عنوان کرد: بارندگی از شامگاه سه شنبه ۱۱ فروردین ۹۴ در شهرهای مختلف کهگیلویه و بویراحمد قطع و تا اوایل ظهر فردا (چهارشنبه) نیز هوای این استان ابری خواهد بود.

بهره مند ابراز داشت: از ظهر فردا (چهارشنبه) یک موج جدید بارشی وارد جو کهگیلویه و بویراحمد شده و بارندگی تا ساعات پایانی شامگاه این روز در شهرهای مختلف استان ادامه دارد.

وی افزود: بررسی نقشه های پیش یابی نشان می دهد که هوای تمام نقاط کهگیلویه و بویراحمد در روز پنجشنبه هفته جاری ۱۳ فروردین ۹۴ آفتابی است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد