تاریخ درج خبر : 1394/01/12
کد خبر : ۴۶۴۱۴۸
+ تغییر اندازه نوشته -

اقدام خلاقانه هنرمند کهگیلویه و بویراحمدی در شبکه‌های اجتماعی

عضو انجمن عکاسان دنا از اقدام خلاقانه هنرمندانه کهگیلویه و بویراحمدی در شبکه‌های اجتماعی خبر داد.

حسن غفاری با اشاره به اینکه اگر استفاده درستی از شبکه‌های اجتماعی شود نه تنها ضرری برای جوانان و نوجوانان ندارند بلکه سودمند هم هستند، اظهار کرد: هنرمندان استان کهگیلویه و بویراحمد از این شبکه‌ها در اقدامی خلاقانه استفاده هنری می‌کنند.

۲۰۱۵-۰۳-۲۸ ۱۱٫۲۵٫۲۸

وی ادامه داد: بیشتر هنرمندان هم‌استانی در رشته‌های مختلف از جمله نمایش و هنرهای تجسمی و عکس با یکدیگر در مورد آخرین دستاوردهای هنری و فرهنگی در ارتباط هستند.

عضو انجمن عکاسان دنا با بیان اینکه همه رشته‌های هنری به همدیگر پیوسته‌اند و برای آگاهی از یک رشته باید از رشته‌های دیگر هم اطلاعات داشته باشیم، تصریح کرد: همین امر موجب شده که هنرمندان استان گروهی تشکیل داده و آخرین اطلاعات و دستاوردهای خود را به یکدیگر ارائه دهند.

غفاری با ابراز خوشحالی از اینکه هنرمندان استان کهگیلویه و بویراحمد اکنون تنها به کارهای هنری می‌پردازند و سیاست‌بازی در کار آن‌ها جایگاهی ندارد، اظهار کرد: به هیچ وجه وارد گود بازی‌های سیاسی نمی‌شویم و راهی را ادامه نمی‌دهیم که به ضرر عرصه فرهنگ و هنر باشد.
این عکاس برجسته کشوری در پایان بیان کرد: به مسئولان فرهنگی استان هم توصیه می‌کنیم وارد خط بازی‌های رایج در استان نشوند و اگر به دنبال موفقیت در کارهای خود هستند وامدار هیچ یک از گروه‌ها و باندهای سیاسی نشوند.

منبع:فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد