تاریخ درج خبر : 1394/01/15
کد خبر : ۴۶۴۱۶۵
+ تغییر اندازه نوشته -

تاجگردون: به بزرگواری رای دهید/ اصلاحات نمرده و نخواهد مرد

نماینده گچساران و باشت در مجلس نهم شورای اسلامی با تاکید بر مفید بودن جریان های سیاسی در کشور ، اظهارداشت: متاسفانه هنوز برخی در دهه ۶۰ گیر کرده و یادشان رفته که اکنون دهه ۹۰ است.

غلامرضا تاجگردون در دیدار با اصلاح طلبان شهرستان چرام گفت: برخی در دهه ۶۰ گیر کرده اند در حالیکه نیازهای دهه ۹۰ چیز دیگری است و امیدواریم دوستانی که در دهه ۶۰ گیر کرده اند دیدگاه خود را تغییر دهند.

۹۵-۳۲۰x207

وی با تشریح وضعیت کنونی تفکرات سیاسی حاکم در جامعه ایران اسلامی ، خاطرنشان کرد: فکر سیاسی من کاملا مشخص و همه ما را می شناسند اما من معتقدم در کنار فکر سیاسی چیز دیگری به نام تدبیر و عقل نیز وجود دارد.
رئیس کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی افزود: در کنار تدبیر و عقل باید بفکر کار برای نسل کنونی و آینده بود و نمی شود همه اش در دهه ۶۰ ماند و بفکر نسل امروزی نبود.
تاجگردون با بیان اینکه من معتقدم نتیجه دعواهای سیاسی باید بسمت کار و تلاش برای رفع مشکلات کنونی کشور بویژه در حوزه اقتصادی و عمرانی برود ، یادآورشد: عرصه اندیشه سیاسی به تنهایی نمی تواند سبب توسعه کشور و رفع دغدغه های مردم شود.
وی گفت: فکر سیاسی داشتن و یا اینکه فقط کار سیاسی باید کرد به تنهایی منجر به کار برای پاسخ دادن به مطالبات مردم نمی شود و همانطوری که انسان در حال رشد است جامعه نیز می بایست رشد و تکامل یابد.
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با تاکید براینکه همراهی با پتانسیل های مختلف انسانی برای توسعه منطقه و کشور بمعنای کنارگذاشتن تفکر سیاسی نیست ، تصریح کرد: وقتی باهم قهر نباشیم دیوار جدایی کشیده نمی شود و می توان برای مردم و رفع مشکلات آنها گام برداشت.
تاجگردون افزود: اصلاحات نمرده و نخواهد مرد زیراکه دین ما برپایه اصلاح بناشده و در اندیشه اصلاح طلبان چیزی جز پیشرفت و توسعه منطقه و جامعه نباید باشد.
وی باتاکید براینکه سنت های متحجرانه را باید شکست و بفکر توسعه بود ، بیان داشت: فرهنگ غلطی در جامعه ما وجود دارد که اصلاح طلبان را ضد جنگ ، ضد ارزش ، ضد ولایت ، ضد خط امام و انقلاب ، ضد پاسدار و ضد نمازجمعه می دانند.
نماینده گچساران و باشت در مجلس نهم شورای اسلامی گفت: انقلاب اسلامی و خط امام و رهبری نتیجه رشادت ها و شجاعت های اصاح طلبان اول انقلاب تاکنون بوده و هست و نباید اجازه داد برخی برای مکنونات قلبی خود به اصلاح طلبان لقب ضد ولایت و ضد انقلاب دهند.
تاجگردون با انتقاد از تفکراتی که اصلاح طلبان را ” نماز نخوان ” می دانند و خود را ” مقید به ارزش ها ” می نامند ، اظهارداشت: اصلاح طلب واقعی کسی است که خود را پیرو ولایت و انقلاب بداند و هیچگاه از خطوط انقلاب اسلامی و شهدای مقدس فاصله نگیرد.
وی افزود: دعوای سیاسی جریان های چپ و راست از زمانی آغاز شد که عده ای فرمایشات امام را ” مولوی ” و عده ای دیگر آن را ” ارشادی ” می خواندند و البته ما باید همیشه تابع ولایت باشیم.
این نماینده اصلاح طلب مجلس شورای اسلامی با تاکید برولایت پذیری اصلاح طلبان ، خاطرنشان کرد: رهبری انقلاب ما زائیده تفکر امام راحل است و من معتقدم تا زنده ایم باید تابع بی چون و چرای ولایت فقیه باشیم.
تاجگردون با طرح این سوال که چرا عده ای می خواهند اصلاح طلبان و تفکر اصلاح طلبی را از خط امام و ولایت جدا سازند؟ ادامه داد: اینها می خواهند به اهداف درونی خود برسند و بین ولایت و اصلاح طلبان دیوار جدایی بکشند در حالیکه جریان اصلاح طلبی مقید به ولایت و رهبری بوده و است.
وی گفت: تعهد به اسلام ، نظام ، امام و رهبری تعهد قلبی اصلاح طلبان و ما بوده و ما معتقدیم ارزش های جنگ و هشت سال دفاع مقدس باید بیشتر از اینها پاس داشته شود.
نماینده گچساران و باشت در مجلس نهم شورای اسلامی افزود: من اصلاح طلب بوده و روی حرف مان هم هستیم و مملکت و ولایت را دوستداریم اما به دوستان سیاسی دیگرمان می گوئیم ما بعنوان جریان اصلاح طلب معتقد به آزادی بیان و اندیشه بوده و اسلام امام ، رهبری و مولا علی (ع) را تا زنده ایم قبول داشته و داریم.
تاجگردون با تشریح خاطره ای از خود و ” روح الله حسینیان ” نماینده اصولگرای مجلس نهم شورای اسلامی اسلامی در زمان جمع آوری امضا در تذکر به رییس جمهور ، یادآورشد: من نیز مخالف این جمله رییس جمهور بودم که گفت: ” مخالفان به جهنم بروند ” و در همان جا نیز به آقای حسینیان گفتم.
وی افزود: ما به شعار ” زنده باد مخالف من ” معتقدیم و بنظر من هرکسی که به دنبال حذف تفکر و دیدگاه مخالف خود باشد خلاف فرمایشات امام و رهبری گام برداشته است.
رئیس کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی در بخشی دیگر از سخنان خود از مردم خواست به فکر انتخاب نوکری خوب بانام نماینده در مجلس آینده باشند.
تاجگردون گفت: ما بعنوان نماینده نوکر مردم در مجلس هستیم و اگرنوکری مان را در چهارسال بخوبی انجام داده باشیم باز مردم ما را انتخاب می کنند و بالعکس.

وی با بیان اینکه جریان سیاسی اصلاح طب در کهگیلویه می بایست در کنار هم بنشینند تا به اتحاد سیاسی برسند ، اظهارداشت: چه اشکالی دارد که نوکر مجلس آینده شما که خودتان آن را انتخاب می کنید ” آقای بزرگواری ” باشد.

نماینده گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی ، ” بزرگواری ” نماینده کهگیلویه ، بهمئی ، چرام و لنده در مجلس را فردی پیگیر و دلسوز خواند و خاطرنشان کرد: در کنار نماینده ، مردم و دلسوزان منطقه باید حضور داشته باشند زیراکه نماینده به تنهایی نمی تواند برتمامی مشکلات فائق آید.

گفتنی است دیدار غلامرضا تاجگردون با تعدادی از اصلاحطلبان شهرستان چرام در تاریخ ۸ فروردین ماه در منزل حاج مهمد گندمکار برگزار شد.

منبع: گپ روز

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • بهمئی گفت:

  دوستان چتونه که حرف حق نمیسازتون
  بزرگواری ی انسان شریف و صادق و اهل کاره
  آقای تاجگردون هم اینو دیده تو وجودشون
  مردم منظقش هم دوستش دارن.

  • محسن گفت:

   اقای بزرگواری مگه حرف حقی هم گذاشته.البته نمیدونم اگه بهمئی ها ازش دفاع نکنن کی دفاع بکنه.این ………………………………………..

 • محسن ت گفت:

  اقای تاجگردون متاسفم برات .حیف از اون روزی که از چرام به عشق اصلاحات امدیم گچساران و رای در صندوق تو انداختیم.واقعا بعیده اگه بخوای فکر کنی که اگه بزرگ کوچک مجلس منزلت شما را داشت همچین حمایتی از شما میکرد.نابودت میکرد با همان افکارچماق گونش.به حق این مردم خیانت کردی.دیدگاهی که گفتم دیدگاه همه اصلاحاته…..

 • عبدالله گفت:

  واقعابرات متاسفم تاجگردون.فعلابرات گرفته.ای مردم این متن رابادقت بخوانیدببینیداین انسان چه گفته خودش رااصلاحاتی واقعی مینامدوازان طرف برای جلب نظرموقتی بزرگواری چه توهینی به اصلاحاتی هامیکند.ای بزرگواری کفن پوش خدابراتاجگردون حفظت کنه

 • شهروند گفت:

  بازنشستگان جهاد یادتان نرود دکتر

 • چرامی گفت:

  جناب استاندارچرایک مردهزارچهره راگذاشتی مشاورت

 • رضا گفت:

  وقتی دبیقی دم ازاصلاحات میزنه ودست بزرگواری دردانشگاه آزادبالا میبره،بایدم تاجگردون مردم کهگیلویه را هالو بدونه که بگه حمایت ازبزرگواری بکنید تا دوباره سوژه براخندیدن درمجلس داشته باشیم

 • نیکی گفت:

  اره
  دوست داری یه سوزه بیاد برا کهگیلویه که خودت بیشتر قدرت بگیری
  واقعا متاسفم

 • عیدی گفت:

  هر چند هیچ توش نیست منم با هر دو نظر فوق موافقم

 • اشنا گفت:

  تاج گردون می خواهد بزرگواری نماینده باشد تا به او بخندند و خود را نماینده واقعی استان بنامد .

 • علی گفت:

  اینهم تاج گردون واقعا متاسفم برات، کسی که اصلاح طلبان را ادم نمیداند کسی که روشنفکران را فقط میخواهد با چماق نابود کند حالا اقای تاج گردون از او حمایت میکند پشت پرده ها دارد فاش میشه

پربازديد