تاریخ درج خبر : 1394/01/15
کد خبر : ۴۶۴۱۶۸
+ تغییر اندازه نوشته -

کلینیک تخصصی زنده‌یاد حاج ظفر تاجگردون در باشت افتتاح شد/ تصاویر

طی آئینی با حضور نماینده مردم شهرستان‌های باشت و گچساران در مجلس شورای اسلامی، معاون درمان و معاون پشتیبانی دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد، مسئولان شهرستانی و مردم کلینیک تخصصی زنده‌یاد مرحوم حاج ظفر تاجگردون در باشت افتتاح شد.

IMG_1045

قائدی در این آئین ضمن تقدیر از تاجگردون نماینده مردم شهرستان‌های باشت و گچساران در خصوص احداث این کلینیک اظهار کرد: این کلینیک که به یاد پدر گرامی غلامرضا تاجگردون ساخته شده مکانی برای توسعه بحث درمان شهرستان باشت خواهد بود.
معاون پشتیبانی دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد افزود: احداث این مکان گامی مهم و ارزشمند در شهرستان باشت است چرا که شهرستان‌های استان به جز سه شهرستان بزرگ گچساران ،یاسوج و دهدشت فاقد چنین کلینیک تخصصی هستند و با بهره‌برداری از این کلینیک و ورود پزشکان مجرب در باشت می‌توان به سایر شهرستان‌ها و مناطق اطراف نیز خدمت‌دهی کرد.

وی افزود: این کلینیک در زمینی به مساحت هزار و ۲۰۰ متر مربع وبا زیربنای ۷۴۰ متر مربع در قالب دو طبقه احداث شده است.

قائدی تصریح کرد: زمین و بالغ بر ۴۰۰ میلیون تومان از هزینه‌های ساخت آن توسط خانواده زنده‌یاد تاجگردون تأمین شده و سایر هزینه‌های ساخت و تجهیز آن را نیز دانشگاه علوم پزشکی استان پرداخت کرده است.

معاون پشتیبانی دانشگاه علوم پزشکی استان با بیان این‌که طرح ساخت کلینیک تخصصی تاجگردون از سال ۹۲ آغاز شد، یادآور شد: این کلینیک شامل کلینیک زنان و زایمان، اطفال، رادیولوژی، قلب و عروق، پوست، سونوگرافی و اعصاب و روان است.

شنیده شده است برخی از شهروندان باشتی ازنامگذاری این مرکز درمانی انتقاد داشته اندوبرخی منتقدین نیز براین باورند که اگر ایشان قرار بوده زمینی را وقف چنین مرکزی کند چرا قبل از دوران نمایندگی چنین کاری را انجام نداده است.

منبع:راک نیوز

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد