تاریخ درج خبر : 1394/01/16
کد خبر : ۴۶۴۱۹۳
+ تغییر اندازه نوشته -

سقوط از ارتقاعات تنگ دورق بهمئی به خاطر چیدن گیاهان کوهی

بخشدار سرآسیاب یوسفی بهمئی گفت: یک نفر از اهالی این منطقه که برای برداشت گیاهان کوهی به ارتفاعات تنگ دورق بهمئی رفته بود عصر امروز براثر سقوط از کوه جان خود را از دست داد.

هیبت الله جوانمرد بخشدار سرآسیاب یوسفی اظهار کرد: مرحوم محمود پناهی ساکن روستای طلاگه سفلی ازتوابع بخش سرآسیاب یوسفی بهمئی بود که در این حادثه غمبار جان خود را از دست داد.

وی افزود: متاسفانه با وجود اینکه نیروهای امداد و نجات شهرستان بهمئی موفق شدند با عبور از مناطق سخت گذر به محل حادثه برسند اما با توجه به جراحات شدیدی که بر مصدوم وارد شد نتوانستند برای وی کاری کنند.

جوانمرد با ابراز گلایه از مسئولان استان، گفت: به خاطر سخت گذر بودن منطقه از مسئولان استانی و شهرستانهای همجوار درخواست اعزام بالگرد امداد ونجات به منطقه وقوع حادثه داشتیم اما بالگردی به منطقه اعزام نشد ؛هر چند شدت جراحات به مصدوم چنان بالا بود که کاری از دست هیچ کس بر نمی آمد.

بخشدار سرآسیاب یوسفی در پایان ضمن تسلیت به خانواده پناهی گفت: با توجه به وجود مناطق کوهستانی در شهرستان بهمئی ،از مسئولان شهرستان و کهگیلویه و بویراحمد انتظار می رود نسبت یک فروند بالگرد امداد و نجات در شهرستان جهت امداد رسانی فوری به حادثه دیدگان مشابه اختصاص دهند.

منبع: آوای ماغر

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • بهبهانی گفت:

    سلام علیکم
    خدا رحمتش کنه
    کار بزرگی کرد. چرا ما چیدن گیاه و فروش اونو کسر شان میدونیم. متاسفانه با وجود منابع غنی مردم این منطقه گرسنگی و فقرو به جون میخرن ولی همت نمی کنن از منابع خدادادی که درامد خوبی هم داره چون کسر شانشونه استفاده نمی کنن

  • بهلول گفت:

    از فقر و تنگدستی رفته کوه تا مقداری کارده و … بچینه و در بازار بفروشه ، شاید مرهمی باشه بر زخمهای کهنه گرسنگی اولادش و سرانجامش …

پربازديد