تاریخ درج خبر : 1394/01/16
کد خبر : ۴۶۴۲۰۲
+ تغییر اندازه نوشته -

پرداخت ۲۲ میلیارد ریال عیدی به مددجویان استان

مدیر کل کمیته امداد استان گفت معادل یک ماه حقوق با مبلغ ۲۲ میلیارد ریال تحت عنوان عیدی به مددجویان پرداخت می‌شود.

به گزارش سایت استان به نقل از اداره روابط عمومی واطلاع رسانی کمیته امداد استان مدیرکل کمیته امداد استان ضمن تبریک سال نو گفت :بحمدالله با تلاشهای صورت گرفته از طریق دفتر مرکزی ودولت تا کنون مستمری ۱۲ ماهه مددجویان به حساب آنان واریز شده ومعادل یکماه حقوق مازاد بابت عیدی مددجویان تا اواسط هفته آینده به حساب مددجویان واریز می‌شود.

IMG_7875

سید غلامرضا متقی گفت: در حال حاضد تعداد ۳۳ هزار خانوار تحت حمایت این نهاد حمایتی می باشند که در سال گذشته بالغ بر ۱۲۰ میلیارد تومان در سرفصلهای مختلف برای آنان هزینه شده است.

متقی به سرفصلهای کاری این نهاد اشاره کرد وگفت: احداث وتعمیرات مسکن ،خدمات فرهنگی به دانش آموزان ودانشجویان وخانواده های آنان ،خدمات درمانی ،اجرای طرحهای اشتغال وخودکفایی،کمکهای موردی ،پرداخت تسهیلات قرض الحسنه ،پرداخت جهیزیه وهدیه ازدواج غیره را ازجمله خدمات این نهاد برشمرد.

وی یادآورشد در سال جاری اعتبارات قریب به ۱۴ درصد نسبت به سال گذشته افزایش داردومهمترین اهداف این نهاد را توانمندسازی خانواده ها،توسعه مشارکتهای مردمی وشبکه های نیکوکاری وهم دلی وهم زبانی با مردم می‌باشد.

مدیر کل کمیته امداد استان در پایان گفت: انشاالله بتوانیم با کمک دولت ومسئولین و همدلی مردم با اتحاد ویکپارچگی در شکوفایی ورسیدن به اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی روز به روز بر توفیقات جامعه اسلامی بیفزاییم.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد