تاریخ درج خبر : 1394/01/17
کد خبر : ۴۶۴۲۴۸
+ تغییر اندازه نوشته -

غرس ۵۰۰ نهال درخت در اردوگاه فرهنگی تربیتی کمیته امداد

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان از غرس ۵۰۰ نهال درخت تزئینی در اردوگاه فرهنگی تربیتی کمیته امداد استان در یاسوج خبر داد.

DSC_6846 [640x480]

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی(ره)، سیدغلامرضا متقی در بازدید از روند اجرایی کار تکمیل اردوگاه فرهنگی تربیتی کمیته امداد، گفت: بحمدالله از ابتدای هفته درختکاری تاکنون ۵۰۰ نهال درخت تزئینی و میوه ای از جمله ای چنار، صنوبر، زبان گنجشک ، هلو، شاه توت و زردآلو در این اردوگاه غرس شده است.

وی از آسفالت نمودن محوطه اردوگاه در ابتدای سال جاری خبر داد و گفت: شروع به کار سالن غذاخوری و مهیا نمودن شرایط لازم برای اسکان مهمانان از دیگر کارهای انجام شده در اردوگاه می باشد.

متقی هدف از ساخت اردوگاه فرهنگی تربیتی را ارائه خدمات و برنامه های فرهنگی به مددجویان عنوان کرد و بیان داشت: امید است با همکاری سایر ادارات از جمله هلال احمر بتوانیم تعدادی چادر در محوطه اردوگاه برای اسکان و پذیرایی مهمانان استانی برپا نموده و از این طریق درآمدزایی نماییم.

وی همچنین خواهان همکاری استانداری استان برای تکمیل و توسعه اردوگاه فرهنگی تربیتی کمیته امداد برای ارائه خدمات مطلوب تر شد.

مدیرکل کمیته امداد استان یادآور شد: در صورت تکمیل این اردوگاه، با توجه به موقعیت گردشگری آن، می تواند در جذب گردشگران و درآمدزایی خوب از این طریق برای استان و همچنین اسکان و پذیرایی از مهمانان دعوت شده توسط سایر ادارات استان مثمر ثمر باشد که در این راستا خواهان همکاری همه ادارات هستیم.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد