تاریخ درج خبر : 1394/01/17
کد خبر : ۴۶۴۲۵۱
+ تغییر اندازه نوشته -

تقدیر فرماندار از خدمات کمیته امداد کهگیلویه

به گزارش سایت استان روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان، مدیر و کارکنان کمیته امداد شهرستان کهگیلویه به منظور تعامل و همکاری با دستگاههای اداری در سال جدید با فرماندار شهرستان دیدار کردند.

فرماندار شهرستان کهگیلویه با اشاره به اینکه خدمت در کمیته امداد از بهترین خدمت هاست، اظهار کرد: خدمت در کمیته امداد مسیری است که پیامبران و انبیاء الهی انجام داده و این راه را برای کمک به همنوعان خود به ما نشان داده اند.

IMG_7129

کرامت کریمی ضمن تشکر و قدردانی از خدمات انجام گرفته این نهاد در شهرستان، گفت: تعامل با ادارات بویژه برای نهادهای حمایتی از سوی این فرمانداری به صورت ویژه در دستور کار است.

وی با اعلام این موضوع که تلاش های کمیته امداد برای رفع نیازمندی های مردم این شهرستان بی نظیر است، تصریح کرد: شما امدادگران جلو داران کمک به مردم نیازمند هستید و سعی نمایید که فارغ از هر گونه نگاهی در اجرای خدمات رسانی، صداقت در سر لوحه کار باشد که در نتیجه آن اعتماد مردم جلب خواهد گردید.

کریمی افزود: کرامت انسانی در ادارات می بایست رعایت شود و کمک به مردم نباید باعث خدشه دارشدن به کرامت انسانها شود.

وی ضمن تقدیر و تشکر از خدمات ارزنده کمیته امداد شهرستان کهگیلویه در سال گذشته، یادآور شد: در جلسه شورای اداری و با حضور کلیه مدیران شهرستانی در خصوص خدمات رسانی بهتر توسط تمامی دستگاههای اداری به مردم در سال جاری نکاتی ارائه خواهد شد.

مدیر کمیته امداد شهرستان کهگیلویه در این دیدار گفت: این نهاد یکی از بزرگترین دستگاههای اداری خدمات رسان هست و تنها نهادی است که مزین به نام مقدس حضرت امام راحل می باشد و خدمت در آن افتخاری است که نصیب ما امدادگران شده است.

امرالله فروزنده ضمن آرزوی توفیق جهت فرماندار شهرستان، خواستار مشارکت فرمانداری در تمامی برنامه ها و جشن های این نهاد در طول سال جاری شد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد