تاریخ درج خبر : 1394/01/17
کد خبر : ۴۶۴۲۶۳
+ تغییر اندازه نوشته -

مسئولان فکری به حال جاده پرخطر یاسوج-اصفهان کنند

امام جمعه پاتاوه گفت: مسئولان فکری حال جاده پرخطر یاسوج به اصفهان کنند که همواره خبرهای ناخوشایندی از آن به گوش می‌رسد.

حجت‌الاسلام سید نورالله افشار در جمع خبرنگاران با بیان این که مهم‌ترین شاخصه توسعه استان کهگیلویه و بویراحمد در حال حاضر توسعه راه‌های استان است، اظهار کرد: برای این که در مسیر توسعه حرکت کنیم نیاز به ایجاد بسترها و زیرساخت‌های راه داریم.

afsharامام جمعه پاتاوه بیان کرد: هنگامی که راه مناسب در استان نداشته باشیم سرمایه‌گذار کمتر میل و رغبتی برای حضور در استان دارد.

افشار افزود: یکی از مسیرهای اصلی استان ما محور یاسوج به اصفهان است که نقش پر رنگی در توسعه کهگیلویه و بویراحمد دارد.

وی گفت: هنگامی که خبرهای ناخوشایندی از این محور به گوش می‌رسد فرصت‌های سرمایه‌گذاری هم از دست می‌رود.

امام جمعه پاتاوه گفت: در تعطیلات نوروزی امسال هم همانند سال‌های گذشته خبرهای خوبی از این محور شنیده نشد و تعدادی از هم‌وطنان جان خود را در این محور از دست دادند.

وی افزود: از استاندار و سایر مسئولان استانی تقاضا داریم با توجه به این که بودجه‌ تکمیل راه‌ها در سال جاری نسبت به گذشته بهتر شده است، به فکر افزایش اعتبارات محور یاسوج به اصفهان باشند تا همانند گذشته شاهد تصادفات و تلفات جانی در این محور نباشیم بلکه از جاده یاسوج به اصفهان برای توسعه بیشتر استان استفاده کنیم.

رئیس شورای فرهنگ عمومی پاتاوه با بیان این که منطقه استراتژیک پاتاوه در نقطه‌ای از این محور قرار گرفته است، خاطرنشان کرد: اگر محور یاسوج به اصفهان چهارخطه شود منطقه پاتاوه یکی از نقاط مهم گردشگری و کشاورزی و همچنین صنعتی در استان کهگیلویه و بویراحمد خواهد شد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • دانشجو گفت:

    بگویید جاده یاسوج اصفهان قتلگاه مردم شده است تایکی فکری نماید ای برادر

  • محمد گفت:

    متاسفانه همت واراده جمعی درمسولان ونمایندگان استان برای حل معضل این جاده مرگباروجودنداردوازاولویت ها وبرنامه ها وسیاست های انها هم نیست وبه سادگی حقوق اجتماعی مردم این منطقه پایمال وبلکه لگدمال می شود.

پربازديد