تاریخ درج خبر : 1394/01/18
کد خبر : ۴۶۴۴۵۳
+ تغییر اندازه نوشته -

گسترش همکاری کانون پرورش فکری و سپاه فتح استان

سپاه فتح آمادگی خود را جهت همکاری با کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با انعقاد تفاهم‌نامه اعلام کرد.

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کهگیلویه و بویراحمد در دیدار نوروزی کارکنان کانون پرورش فکری استان با فرماندهی سپاه فتح استان بر همکاری بیش از گذشته میان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان و سپاه فتح تاکید شد.

DSC08059

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان در این دیدار گفت: به منظور تحقق منویات مقام معظم رهبری و کمک به شکوفایی استعداد های کودکان و نوجوانان بر اساس ارزش ها و نظام تعلیم و تربیت همکاری با سپاه فتح استان بیش از گذشته خواهد شد.

عیسی گرجی زاده اظهار داشت: خدماتی که کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در مراکز فرهنگی هنری به کودکان و نوجوانان ارائه می دهد می تواند با همکاری سپاه استان به صورت وسیع تر و با کیفیت بالاتری انجام پذیرد.

وی به شعار سال ” دولت و ملت، همدلی و هم زبانی “اشاره کرد و افزود: حقوق و بخشی از مطالبات واقعی کودکان و نوجوانان نادیده گرفته شده است که امید است با توجه و تحقق شعار سال و همکاری با ارگانها و دستگاههای اجرایی استان کودکان و نوجوانان به مطالبات واقعی خود دست یابند.

سردار بوعلی فرماندهی سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد نیز در این دیدار با تبریک سال جدید گفت: سپاه فتح استان این آمادگی را دارد که با کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در بخش های مختلف فرهنگی همکاری داشته باشد.

وی اظهار داشت: نفس کار کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با کودکان و نوجوانانی است که شخصیت آنان در این سن شکل گرفته و فردا در جامعه نقش ایفا می کنند و این رسالت بزرگی است.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد با انعقاد تفاهم نامه با کانون استان فعالیت های فرهنگی هنری در روستاها گسترش یابد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد