تاریخ درج خبر : 1394/01/20
کد خبر : ۴۶۵۹۶۳
+ تغییر اندازه نوشته -

مراسم معارفه مدیرکل جدید را و شهرسازی روز چهارشنبه برگزار می‌شود

مراسم تودیع و معارفه مدیران کل راه و شهرسازی استان کهگیلویه و بویراحمد روز چهارشنبه برگزار می‌شود.

با حضور داود کشاورزیان معاون وزیر و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای مراسم تکریم و معارفه مدیران کل راه و شهرسازی استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار می‌شود.

مدیرکل جدید راه و شهرسازی استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه اولویت اول بنده توسعه بزرگراه‌ها است، اظهار کرد: استان کهگیلویه و بویراحمد در زمینه کمبود بزرگراه‌ها رنج می‌برد، لذا برای توسعه بزرگراه‌ها در استان کهگیلویه و بویراحمد بیش از گذشته فعالیت خواهد شد.

فدایی ادامه داد: اتصال استان کهگیلویه و بویراحمد به خط راه‌آهن از دیگر برنامه‌های من در راه و شهرسازی است که با همکاری همه مسئولان استان و مجمع نمایندگان این موضوع را به جد پیگیری خواهم کرد.

حسین فدایی ۲۴ سال سابقه کار در حوزه راه و شهرسازی دارد، وی همچنین مدیرکلی راه و شهرسازی کرمانشاه، جنوب فارس، مدیرکل راه و ترابری فارس، معاون راه و روستایی اداره کل راه و شهرسازی فارس را در کارنامه مدیریتی خود به همراه دارد.

فدایی متولد سال ۱۳۴۲، دارای مدرک کارشناسی و دانشجوی ترم آخر کارشناسی‌ارشد شهرسازی است.

بنابر این گزارش، مراسم تودیع و معارفه مدیران‌کل راه و شهرسازی استان کهگیلویه و بویراحمد فردا ساعت ۱۶ عصر، ۱۹ فروردین روز چهارشنبه با حضور معاون وزیر و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، استاندار کهگیلویه و بویراحمد و مدیران کل دستگاه‌های دولتی برگزار می‌شود.

فدایی جایگزین ممتاز جهانگیری مدیرکل فعلی راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد می‌شود.

منبع:کبنانیوز

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • علی-ف گفت:

    با سلام.امیدوار هستم اقای فدایی با سابقه خوب مدیریتی بتواند مشکلات راههای استان را هرچه زودتر مرتفع سازد.خواهشمند هستم تمامی افراد سیاسی و مردمی ایشان را در این مهم یاری رسانند.با تشکر.

  • ناشناس گفت:

    آقای فدایی ………. تاجگردونه چون در فارس ولامرد اکثر پیمانکارن وی فامیلای تاجگردون بوده

پربازديد