تاریخ درج خبر : 1394/01/20
کد خبر : ۴۶۶۰۲۲
+ تغییر اندازه نوشته -

نقش مهم بازار در رونق کسب و کار و اشتغال

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد در نشست با مسؤلین اتاق اصناف شهر یاسوج گفت: بازار دارای نقشی بسیار اثرگذار در رونق کسب و کار و اشتغال به عنوان مهمترین هدف دولت در سال ۹۴ است.

IMG_0050

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد، داریوش دیودیده با بیان اینکه برآورده ساختن انتظارات مردم و مصرف کنندگان به بهترین شکل ممکن مهترین رسالت اصناف است افزود: رونق کسب و کار بازار تنها با ایجاد رضایت مندی مطلوب در میان مصرف کنندگان تحقق خواهد یافت.

دیودیده اظهار داشت: بازار در طول تاریخ همواره یکی از ارکان اساسی و جدایی ناپذیر جامعه اسلامی بوده و اکنون به عنوان عنصری تعیین کننده به طرق مختلف در درون جامعه در حال نقش آفرینی است.

رئیس صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه هدف دولت توانمندسازی و تقویت تشکل های خصوصی و مردم نهاد در سطح جامعه و خصوصا استان است تاکید داشت: اصلاح نواقص و اشکالات و حرکتی جهشی در جهت تامین، تنظیم و کنترل بازار در سال ۹۴ در دستور کار اتاق های اصناف قرار گیرد تا زمینه ارتقا جایگاه و عملکرد آنها را فراهم آورد.

وی با اشاره به واگذاری تمامی امور مرتبط با بازار همچون برگزاری نمایشگاههای عرضه مستقیم و سایر بخش های و فعالیت های وابسته به اصناف در سال ۹۴ ابراز امیدواری کرد: با آزادی عمل بیشتر و حمایت های لازم، اصناف با یک برنامه ریزی و هدفگذاری مطلوب در سال جدید بتوانند زمینه رضایت مندی مصرف کنندگان ، رونق بازار، ایجاد درآمد برای کسبه و تحرک و پویایی و درنهایت جامعه عمل پوشاندن به هدف و سیاست دولت را در زمینه رونق کسب و کار فراهم آورند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد