تاریخ درج خبر : 1394/01/20
کد خبر : ۴۶۶۵۶۲
+ تغییر اندازه نوشته -

دیدار نوروزی دانشگاهیان استان با آیت الله ملک حسینی/تصاویر

روسا و معاونان و اعضای هیئت رئیسه دانشگاههای استان به مناسبت آغاز سال نو و عرض تبریک به مناسبت سال جدید به دیدار آیت الله ملک حسینی نماینده ولی فقیه و نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری رفتند.

IMG_2356

هویت دانشگاه پاس داشته شود

رئیس دانشگاه یاسوج گفت: انتظاراتی از سوی افراد بیرون از دانشگاه وجود دارد که با مسایل دانشگاهی مغایر است و باید هویت دانشگاه پاس داشته شود.

شاپور رمضانی در دیدار دانشگاهیان استان با نماینده ولی فقیه در استان افزود: دانشگاه محل علم و دانش است و درخواست هایی که از بیرون از دانشگاه می شود زنگ خطری برای دانشگاه و استقلال این نهاد علمی است.

وی ادامه داد: آن چه که برعهده مسئولان دانشگاه برای فراهم کردن محیط علمی برای دانشجویان است انجام می شود و ممکن است نقایصی نیز در این راه باشد اما ساختار و چهارچوب علمی در دانشگاه رعایت می شود.

رمضانی چهارچوب حاکم را شامل مسایل علمی و پژوهشی، هیئت علمی توانا و توانمند و جو علمی و آکادمیک موجود در دانشگاه عنوان کرد.

این مسئول دانشگاهی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: خدمات رفاهی که در سطح شهر به دانشجویان ارائه می شود مطلوب نیست و باید برای این مسئله چاره اندیشی شود.

وی با اشاره به وضعیت نامطلوب خوابگاههای دانشجویی در سطح شهر یاسوج، افزود: از نهادهای مسئول انتظار می رود برای سر وسامان دادن به وضعیت خوابگاههای دانشجویان همه دانشگاهها همکاری کنند تا شاهد کاهش معضلات شهری ناشی از این مسئله باشیم.

دانشگاهیان استان در پایان این دیدار نماز ظهر و عصر را به امامت آیت الله ملک حسینی اقامه کردند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد