تاریخ درج خبر : 1394/01/23
کد خبر : ۴۶۸۹۰۴
+ تغییر اندازه نوشته -

انجام بیش از ۱۰ هزار بازرسی از واحدهای عرضه کالا و خدمات در استان

رئیس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: در طرح ویژه بازرسی و نظارت نوروزی بر اصناف استان بالغ بر ۱۰ هزار مورد بازرسی انجام شد.

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد، سالار حسین پور بابیان اینکه خوشبختانه شرایط استان به لحاظ کالا و خدمات در ایام نوروزی وضعیت مطلوبی داشته است افزود: در نوروز ۹۴ نسبت به مدت مشابه سال قبل در بازار استان میزان تخلفات صورت گرفته کاهش محسوسی یافته است.

IMG_0040

حسین پور اظهار داشت: با اجرای طرح نظارتی در ایام نوروز و انجام ده هزار و ۷۸۲ مورد بازرسی انجام شده از واحدهای صنفی ۵۸۶ مورد پرونده در قالب ۸۰۰ عنوان تخلف، تشکیل و با ارزشی بالغ بر ۱ و نیم میلیارد ریال به شعبات تعزیرات حکومتی استان ارجاع داده شد.
رئیس اداره بازرسی صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه بیشترین تخلفات کشف شده در این بازرسی ها از نظر تعداد پرونده ها متعلق به واحدهای عرضه کننده مواد پروتئینی، پوشاک و میوه بوده است، خاطرنشان کرد: گرانفروشی، عدم صدور فاکتور، عدم درج قیمت بیشترین میزان تخلفات را به خود اختصاص داده است.
حسین پور خاطرنشان داد: علاوه بر واحدهای صنفی بازرسان این اداره در زمینه توزیع میوه پایان سال و عرضه مستقیم کالا در نمایشگاه های دایر شده حضور فعالی داشتند.
وی افزود: ۹۵ گشت مشترک با تعزیرات حکومتی، مرکز بهداشت، استاندارد، میراث فرهنگی، حمل و نقل و سایر دستگاههای مرتبط در مدت انجام طرح ویژه بازرسی نوروزی انجام گرفت.
طرح نظارتی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان از ۱۵ اسفند پارسال تا ۱۵ فروردین امسال در دو بخش کالا اعم از کیف، کفش، البسه، خشکبار و آجیل و خدمات شامل قالیشویی، خشکشویی و حمل و نقل اجرا شد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد