تاریخ درج خبر : 1394/01/23
کد خبر : ۴۶۹۱۳۹
+ تغییر اندازه نوشته -

اصلاح بیش از ۱۶ کیلومتر شبکه آبرسانی در استان

به گزارش سایت استان به نقل روابط عمومی آبفای شهری کهگیلویه و بویراحمد مسعود مرادیان در جمع خبرنگاران با اشاره به عملکرد حوزه معاونت مهندسی و توسعه شرکت آب و فاضلاب شهری کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: در سال گذشته بیش از ۱۶ کیلومتر اصلاح شبکه آبرسانی در سطح شهرهای کهگیلویه و بویراحمد از جمله یاسوج، دوگنبدان،مادوان، چیتاب، قلعه رئیسی و برخی از روستاهای اقماری انجام گرفت.

معاونت مهندسی و توسعه آب و فاضلاب شهری کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه توسعه شبکه آبرسانی در سال گذشته نیز به میزان ۱۶ کیلومتر انجام شد عنوان کرد: توسعه شبکه آبرسانی در شهرهای دوگنبدان، یاسوج، مادوان و روستاهای اقمااری انجام شد.

مرادیان یاداور شد: در همین مدت بیش از ۴ کیلومتر خط انتقال آب شرب جدید در شهرهای دوگنبدان، دهدشت و چرام به مرحله اجرا درآمد.

معاون مهندسی و توسعه آب و فاضلاب شهری کهگیلویه و بویراحمد از کلگ زنی مخزن ۱۰۰۰ متر مکعبی در شهر چیتاب در سال گذشته خبر داد و افزود: تلاش خواهد شد با تخصیص اعتبارات لازمو با تلاش همکاران در حوزه فنی و مهندسی شرکت ۳۰۰۰ متر مکعب مخزن در شهرهای دهدشت ،پاتاوخ و چیتاب در ششش ماهه نخست سال جاری به بهره برداری برسد.

وی همچنین از انجام ۱۹ کیلومتر خطوط اصلی، فرعی و خط انتقال فاضلاب در شهرهای یاسوج، دهدشت، دوگنبدان، چرام و سیسخت در سال گذشته به عنوان بخش دیگری از عملکرد حوزه معاونت مهندسی و توسعه آبفای شهری کهگیلویه و بویراحمد یاد کرد و گفت: در سال جدید نیز توسعه هرچه بیشتر خطوط انتقال فضلاب در شهرهای استان به صورت ویژه در دستور کار قرار دارد.

مرادیان یاد آور شد در سال گذشته همچنین ساختمان اداری آب و فاضلاب شهر چرام با زیر بنای ۳۳۰ متر مربع و با اعتباری به مبلغ ۱۸۰۰ میلیون ریال از محل اعتباران استانی به بهره برداری رسید که از مهمترین فعالیتهای حوزه فنی شرکت در شهرستان چرام بود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد