تاریخ درج خبر : 1394/01/24
کد خبر : ۴۶۹۶۶۵
+ تغییر اندازه نوشته -

«کیانی‌پور» بار دیگر به عنوان رئیس اتاق بازرگانی استان انتخاب شد

در پی برگزاری انتخابات سومین دوره هیئت رئیسه اتاق یاسوج، «جبار کیانی پور» با اتفاق آرا بار دیگر به عنوان رئیس اتاق یاسوج انتخاب شد.

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج، اولین جلسه هیئت نمایندگان جدید اتاق یاسوج با دستور کار تعیین هیئت رئیسه جدید اتاق با حضور همه ی اعضا برگزار شد.

در این جلسه برای تعیین رئیس، نواب رئیس، خزانه دار و منشی رأی گیری انجام شد و «جبار کیانی پور» با کسب تعداد ۱۵ رأی از کل ۱۵ رأی مأخوذه، برای مدت ۴ سال به عنوان رئیس اتاق یاسوج انتخاب شد.

همچنین «چنگیز هاشمی» با کسب تعداد ۱۰ رأی از کل ۱۵ رأی مأخوذه، به عنوان نایب رئیس اول و «عبدالله قبادی» با کسب تعداد ۷ رأی، به عنواب نایب رئیس دوم اتاق یاسوج انتخاب شدند.

«علی چراغی» نیز با کسب تعداد ۱۵ رأی از کل ۱۵ رأی مأخوذه، به عنوان خزانه دار و «قربانعلی رفیعی بلداجی» با کسب تعداد ۱۵ رأی از کل ۱۵ رأی مأخوذه، به عنوان منشی هیئت رئیسه اتاق یاسوج انتخاب شدند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • پژمان دستواره گفت:

  مدیریت محترم اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج
  جناب آقای جبار کیانی پور
  وجود مبارک و خجسته شما در سمت مدیریت اتاق بازرگانی،صنایع،معادن وکشاورزی یاسوج همواره حامی اقتصاد استان بوده وامید است با استعانت از خداوند متعال و در راستای تحقق اهداف و آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی، اندیشه‌های والای بنیان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی و تبعیت از مقام معظم رهبری و سیاست‌ها و خط مشی‌های دولت تدبیر و امید با هم‌کاری و هم‌فکری مجموعه مدیران و کارشناسان در جهت اهداف توسعه همه جانبه استان موفق و کوشا باشید.
  ارادتمند شما
  پژمان دستواره(1394/11/30)
  متخصص توانبخشی بیماریهای مغز و اعصاب و ستون فقرات

پربازديد