تاریخ درج خبر : 1394/01/24
کد خبر : ۴۶۹۷۶۲
+ تغییر اندازه نوشته -

نقش مهم نمایندگان استان در جذب اعتبارات ورزشی

مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد از اجرای ۲۹ طرح ورزشی در بویراحمد و دنا با اعتبار ۱۴۰ میلیارد ریالی خبر داد.

جهانبخش ایزدپور امروز در یاسوج با اشاره به ایجاد زیرساخت‌های ورزشی در استان و تاثیر آن در رشد و توسعه ورزش گفت: قبل از هر چیز باید از مسئولان ارشد استانی و نمایندگان مردم در استان برای پیگیری پروژه‌های ورزشی قدردانی کنیم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: نمایندگان استان تاکنون در مجلس سهم مهمی در تامین اعتبارات ورزشی استان داشته‌اند.

وی ادامه داد: در آخرین مورد به همت مسئولان استانی و نماینده بویراحمد و دنا در مجلس ۱۴۰ میلیارد ریال اعتبار برای ساخت ۲۹ پروژه ورزشی در شهرستان‌های بویراحمد و دنا اختصاص یافت.

این مسئول اضافه کرد: از این تعداد پروژه ۱۱ پروژه به شهرستان دنا و ۱۸ پروژه دیگر به شهرستان بویراحمد از محل درآمدهای نفت اختصاص یافت.

ایزدپور با بیان این‌که پروژه‌ها شامل سالن‌های ورزشی و همچنین زمین چمن مصنوعی فوتبال است، ادامه داد: نظیر چنین کاری در سال گذشته در شهرستان‌های گچساران و باشت انجام شد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد به اعتبار هر پروژه اشاره کرد و افزود: به طور میانگین به هر پروژه بین ۲۵۰ میلیون تومان تا یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان اختصاص می‌یابد.

وی تصریح کرد: زمین‌ها و سالن‌های ورزشی کمک بزرگی به رشد و اعتلای ورزش در استان خواهد کرد و همچنین بانوان از مزایای آن بهره خواهند برد.

این مسئول گفت: سال گذشته در شهرستان گچساران از اعتبارات نفت به همین تعداد زمین و سالن افتتاح شد و اکنون با وجود این مبلغ خوب که تا چند روز دیگر مناقصه آن برگزار می‌شود در شهرستان بویراحمد و دنا نیز شاهد تحول در ورزش خواهیم شد.

منبع: قارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد