تاریخ درج خبر : 1394/01/24
کد خبر : ۴۶۹۸۱۵
+ تغییر اندازه نوشته -

نیاز مبرم نفت و گاز به حمایت هواداران برای فرار از سقوط

رییس کانون هوادران نفت و گاز گچساران گفت: تماشاگران و هوادران تیم نفت و گاز گچساران در روز دوشنبه با حضور پرشورو انبوه خود در ورزشگاه شهدای نفت از بازیکنان و مربیان این تیم حمایت کنند.

۱۶۰۶۹۳۷

صادق خادمی افزود: با توجه به شرایط ویژه تیم نفت وگاز گچساران هواداران این تیم همچنان به حمایت از تیم محبوی خود بپردازند.

وی بیان کرد: تماشاگران و هوادران تیم نفت و گاز گچساران در روز دوشنبه با حضور پرشورو انبوه خود در ورزشگاه شهدای نفت از بازیکنان و مربیان این تیم حمایت کنند.

رییس کانون هوادران نفت و گاز گچساران تصریح کرد: تیم نفت و گاز گچساران به ۳ امتیاز این بازی نیاز مبرم دارد.

خادمی عنوان کرد: در بازی روز دوشنبه در حرکتی یکدست هواداران تیم نفت و گاز گچساران با سر دادن شعار مرگ برآل سعود اعتراض خود را بر حرکت زشت و ناپسند ماموران سعودی اعلام خواهند کرد.

وی گفت: تیم نفت و گاز گچساران با توجه به نتیجه نامناسب برای ماندن در لیگ دسته اول همچنان به حمایت تماشاگران و هوادارن خود نیاز دارد.

رییس کانون هوادران نفت و گاز گچساران خاطر نشان کرد: هنوز امید برای ماندن در لیگ دسته اول برای تیم نفت و گاز گچساران وجود دارد و هواداران نباید تیم خود را در این شرایط سخت تنها بگذارند.

خادمی بیان کرد: نادر دست نشان سر مربی تیم نساجی مازنداران در دیار خود مقابل نفت و گاز گچساران از فرزند خود که فاقد کارت بازیگری بوده استفاده کرده است که این عمل غیر قانونی است.

وی افزود: در بازی با تیم نساجی مازنداران به یکی از بازیکنان تیم نفت و گاز گچساران طی تماس تلفنی در مقابل بازی نکردن در آن دیدار مبلغی وجه نقد پیشنهاد داده شد که این مکالمه ضبط شده و در اختیار فدراسیون قرار گرفته است.

رییس کانون هوادران نفت و گاز گچساران اضافه کرد: ما همچنان منتظر نتیجه از سوی فدراسیون هستیم.

منبع: ایسنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد