تاریخ درج خبر : 1394/01/24
کد خبر : ۴۶۹۸۶۴
+ تغییر اندازه نوشته -

«عمو حسنعلی» که وجود خارجی نداشت!

مدیرکل اداره حج و زیارت کهگیلویه و بویراحمد، ماجرای پاره کردن مدارک مرد ۵۰ ساله یاسوجی مقابل ساختمان اداره حج و زیارت را تکذیب کرد و گفت: طبق بررسی‌های اداره حج و زیارت چنین شخصی وجود خارجی ندارد که بخواهد برای حج عمره ثبت‌نام کرده باشد اما افراد زیادی از سفر عمره انصراف داده‌اند.

۶۳۵۶۴۲۶۷۳۶۳۲۶۳۶۴۶۸
رحمان فاضلی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری آنا با تاکید بر اینکه مردم زیادی از اتفاقات عربستان و ماجرای فرودگاه شهر جده ناراحت هستند، اظهار داشت: افراد زیادی حتی آمده‌اند و انصراف داده‌اند و یا اساسا علاقه‌ای به شرکت در مراسم حج عمره ندارند و به اندازه کافی سوژه برای انتشار هست و نیازی به توسل به دروغ نیست.
وی با بیان اینکه تمام لیست‌های سازمان حج و زیارت چک شده‌ و چنین فردی در هیچ کاروانی ثبت‌نام نکرده است، تاکید کرد: طبق درخواست اداره حج و زیارت استان حتی از سامانه‌های بانک‌های ملی و ملت در سراسر کشور استعلام گرفته شد و چنین شخصی اساسا ثبت‌نامی برای حج نداشته و متاسفانه برخی رسانه‌ها با این خبر اهداف خاصی را دنبال می‌کنند.
وی گفت: این دروغ‌پراکنی بسیار کار ناشایستی است که یک رسانه‌ محلی انجام داده است. ما از طریق سایتی که خبر را منتشر کرده پیگیری کردیم معلوم شد که خبر دروغ است و مدیر این سایت گفت که این فرد نام مستعار است و خلاصه تلاش داشت که مساله را عادی جلوه دهد اما ما اعلام کردیم که این اخبار دروغ را منتشر نکنند.
به گزارش آنا، سایت محلی عصر دنا در گزارشی نوشته بود «حسنعلی کریمی» پیرمرد ۵۰ساله یاسوجی که در روستایی دور افتاده از توابع سی‌سخت زندگی می‌کند و مدت‌هاست در نوبت حج و سفر به خانه خدا قرار دارد بعد از شنیدن خبر تجاوز ماموران عربستانی به دو جوان ایرانی مقابل اداره حج و زیارت یاسوج اقدام به پاره کردن تمامی مدارک اعزام خود کرد. این پیرمرد صادقانه می گوید با اجبار فرزندانم به همراه همسرم قصد زیارت به خانه خدا را داشتیم در حالی هیچ علاقه‌ای به این سفر ندارم. چهار طرف خانه من کعبه وجود دارد. من دوست داشتم پولم را صرف زندگی این بنده خدا‌ها کنم. من دوست دارم عمو حسنعلی اینها بمانم نه حاج حسنعلی!

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • از-دهدشت گفت:

    آقای فاضلی متاسفانه این شما هستید که توجهی به واقعیت امرندارید. من یادمه چند سال پیش به زیارت عتبات و عالیات رفتیم.یکی از مدیران کاروان ها به نام ح به روحانی کاروان آقای. س ل م اهانت کرد .کاربه جایی رسید که مدیر کاروان با ما بدترین اهانت را کرد وبه نیروهای امنیتی گفت که این سه نفر به نوری مالکی فحش دادندو ……. شما قرار بود که ایشان را از ادامه مدیریت گروه های بعدی خلع ید کنید ولی بعد از چند سال متوجه شدم که اصلا محرومیتی برای ایشان نبوده استو آن همه اهانت به ما توسط نیروهای امنیتی عراقی و آن فرد نادیده گرفته شد.

  • علي گفت:

    این همه شما به مردم دروغ میگین و امار و ارقام میدهید یکی نمیتونه صداش در بیاد .این یه نمونه بود شما هنر کردی بررسی کردی.اگه اداره ای به این عریضی و طویلی بزرگتر از شرکت نفت نبود این همه هزینه مملکت بر باد نمیرفت

پربازديد