تاریخ درج خبر : 1394/01/25
کد خبر : ۴۷۰۳۲۶
+ تغییر اندازه نوشته -

امسال سبزی با آب آلوده تولید نمی شود

 ستار اسدپور پیش از ظهر دیروز در جلسه شورای سلامت و امنیت غذایی این شهرستان که با حضور جمعی از مسئولان برگزار شد، با تبریک میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا(س)، اظهار داشت: در سال گذشته ۷ جلسه شورای سلامت و امنیت غذایی در شهرستان برگزار شد و خوشبختانه ۸۱ درصد مصوبات این شورا عملی و اجرایی شد که این آمار خوبی است.
۱۳۹۲۰۴۳۰۱۴۱۷۱۰۲۱۹۸۶۵۸۷۳

وی با بیان اینکه شبکه بهداشت و درمان گچساران با حساسیت بسیار بالا معضلات بهداشتی در سطح شهرستان را پیگیری می‌کند، افزود: برخی مردم ما را متهم می‌کنند که مشکلات بهداشتی در شهر را پیگیری نمی‌کنیم و برخی ادارات می‌گویند که ما مشکلات بهداشتی در شهر را بزرگ می‌کنیم.

مدیر شبکه بهداشت و درمان گچساران با اشاره به اینکه برطرف کردن مشکلات و معضلات بهداشتی در سطح شهر در گرو همکاری همه دستگاه‌های عضو شورای سلامت است، عنوان کرد: ما در برخی موارد اختیاراتی داریم و می‌توانیم با مغازه‌هایی که تخلف می‌کنند، برخورد کنیم ولی در برخی موارد دیگر سایر دستگاه‌ها متولی هستند.

اسدپور با اشاره به در پیش بودن هفته سلامت، خاطرنشان کرد: شعار امسال هفته سلامت « ایمنی عذا از مزرعه تا سفره » بوده و همه ما باید تلاش کنیم تا برنامه‌های هفته سلامت در سطح شهرستان بسیار باشکوه برگزار شود.

وی با اشاره به فعالیت فروشندگان دوره‌گرد در گچساران، گفت: متأسفانه فروشندگان دوره‌گرد در این شهرستان نه تنها جمع‌آوری نمی‌شود بلکه روز به روز افزایش می‌یابد و من از شهرداری درخواست دارم که نسبت به جمع‌آوری این فروشندگان در سطح شهر اقدام کند.

مدیر شبکه بهداشت و درمان گچساران به کشت سبزی با آب‌های آلوده در این شهرستان اشاره کرد و افزود: در سال قبل سبزی‌هایی با آب آلوده در این شهر کشت می‌شد ولی امسال سبزی با آب آلوده در هیچ نقطه‌ای از این شهر کشت نمی‌شود و ما این موضوع را در سال ۹۴ به طور جد دنبال می‌کنیم.

اسدپور از اداره جهاد کشاورزی درخواست کرد که نظارت بیشتری بر کشت سبزی‌ها و میدان میوه و تره‌بار در شهرستان داشته باشد.

منبع: تسنیم

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد