تاریخ درج خبر : 1394/01/25
کد خبر : ۴۷۰۳۶۰
+ تغییر اندازه نوشته -

بزرگواری: دلواپسی برای نظام بزرگی و عظمت است

حجت‌الاسلام سید علی‌محمد بزرگواری با اشاره به فرمان نوروزی مقام معظم رهبری مبنی بر همدلی و همزبانی اظهار کرد: وقتی معظم‌له این سال را مزین به چنین نامی کردند منظور همدلی و همزبانی میان همه آحاد مردم و دولت بود و استثنایی در این میان وجود ندارد که بخواهد تافته جدا بافته از ملت و دولت باشد.

۱۳۹۳۰۴۱۰۰۰۰۶۶۱_PhotoA

نماینده مردم شهرستان‌های کهگیلویه، چرام، بهمئی و لنده در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: همه باید در جهت همدلی و همزبانی حرکت کنیم همان‌طور که روز گذشته پنجمین نشست میان دولت و مجلس در راستای عمل به فرمان نوروزی رهبری برگزار شد.

بزرگواری گفت: بیشتر صحبت‌های سخنرانان در این نشست حول همین محور بود که به خاطر مسائل داخلی و خارجی و حفظ همبستگی باید تعامل بیشتری داشته باشیم.

وی افزود: ولی می‌بینیم که برخی افراد از جمله آقای رفسنجانی در چنین موقعیت‌هایی حرف‌هایی از جنس دیگر می‌زنند.

این نماینده مردم در مجلس اظهار کرد: محض اطلاع آقای رفسنجانی که چنین نسبت‌هایی به دلواپسان می‌دهند، این افراد کسانی هستند که در طول دوران انقلاب ایثارگری کرده‌اند و جوان از دست داده‌اند و دلواپسی آن‌ها برای بزرگی و عظمت نظام است.

بزرگواری با اشاره به این که اظهارات این چنینی کوک کردن آهنگ اختلاف است، تصریح کرد: نباید برای سرپوش گذاشتن بر ضعف‌ها و مشکلات خود به گونه‌ای سخن گفت که دشمنان از اظهارات ما خشنود شوند.

وی دلواپسان را فرزندان امام دانست که برای نظام و انقلاب خون دادند و گفت: این تهمت‌ها به کسانی می‌چسبد که همسران و فرزندانشان فتنه‌گران را در سال ۸۸ به کف خیابان می‌آوردند.

بزرگواری این حرف‌ها را درست در تقابل با همدلی و همزبانی دانست.

منبع: فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • محسن ت گفت:

    اقای بزرگواری بهتره بگی دلواپس خودتی که دیگه جایی توی این دولت نداری.دشمن دولتی بود که شما به عنوان حامی ان دزد از اب در امدند..بعید میدانم که اعتقادی به اخرت داشته باشین وگرنه به ناحق روی کرسی مجلس چمبره نمیزدی.همدلی وهمزبانی که دم میزنی دیر شده برات…

  • علی گفت:

    دلواپسان اقای بزرگ واری کسانی بودند که هشت سال جیب مردم را غارت کردند ثروت ها اندوختند خوردند بردند و مثل قوم مغول حالا میخوان اتیش بزنند دستاورد های رئیس جمهور را دلواپسان بیسوادانی بودند که در حقیقت به فکر جیبشان بودند تا مردم بدبخت دلواپسان کسانی بودند که فرق یارانه با رایانه را نمیدانستند ابروی استان را برای روشن کردن کامپیوتر بردند حال مدعی شدند

پربازديد