تاریخ درج خبر : 1394/01/27
کد خبر : ۴۷۰۹۶۵
+ تغییر اندازه نوشته -

احتمال تعطیلی پنجشنبه برای ادارات در کل استان

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد از تعطیلی روز ” پنجشنبه ” برای دستگاههای اجرایی و شرکت های خدمات رسان این استان در آینده ای نه چندان دور خبرداد.

o2

” مجید محنایی ” گفت: در سال گذشته روز پنجشنبه تعطیل و مورد رضایت مردم و مسوولان بود و در این بین امسال نیز در همانند قبل عمل خواهیم نمود.

وی با بیان اینکه تعطیلی کامل روز پنجشنبه بغیر از تابستان نیز در دستورکار مسوولان استانی است ، اظهارداشت: منتظر تصویب طرح پیشنهادی از سوی دولت به استان بوده و در این طرح ، اختیار به استاندار واگذار می شود.

معاون توسعه ومدیریت و منابع انسانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد افزود: اگر اجازه به ” دکتر خادمی ” استاندار از سوی داده شود پنجشنبه بطور کامل در استان تعطیل می شود.

محنایی با تشریح تقسیم ساعات کاری در شش روز هفته ، خاطرنشان کرد: در صورت مجوز از سوی دولت به استان ، برنامه ای طراحی نموده تا مشکلی برای مراجعاه کنندگان به دستگاههای اجرایی و شرکت های خدماتی پیش نیاید.

وی گفت: پیشنهادات لازم برای تعطیلی روز پنجشنبه از سوی مسوولان استانی کهگیلویه و بویراحمد به دولت ارائه شده و امیدواریم دولت با درخواست استان مبنی برتعطیلی روز پنجشنبه بطور کامل موافقت کند.

معاون توسعه ومدیریت و منابع انسانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد ، کاهش انرژی ، افزایش حضور پرسنل اداری در کنار خانواده و رفع برخی مشکلات دیدارهای منطقه ای کارکنان دولت را از مهمترین فواید تعطیلی روز پنجشنبه برشمرد.

محنایی افزود: در زمان تعطیلی روز پنجشنبه هیچگونه مشکلی برای مراجعه کنندگان بوجود نخواهد آمد و ساعات کاری بنحو شایسته ای تنظیم می شود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • کارمند گفت:

  سلام و عرض ادب.میگم بد نیست ی خورده عاقلانه تصمیم بگیرین. زمستون روز کوتاهه تاساعت 4 سرکارباشیم ؟مگه تراکتور هستیم کارکنیم؟ تجدیدنظرکنید لطفا

 • ناشناس گفت:

  به هیچ عنوان طرح خوبی نبوده وبسیار خسته کننده ومفید نیست

  • ناشناس گفت:

   من بعنوان یک نیروی اداری بنا به نظر خودم ونظر خواهی 30پرسنل اداری اداره ام این طرح را بسیار مفید وار نظر اقتصادی برای تمام ادارات مفید است واگر کسی اظهار نظری کند حقش است که نظر دهد ولی نظری مثبت عاری از تنش سیاسی باشد هم جنبه حیاتی دارد برای مادران شاغل وهم جنبه اقتصادی دارد برای دولت وباعث کارایی ادارات وانگیزه صحیح کارمند در کار خود وارباب رجوع می گردد واز کسانی که دخیل در این کار بودند وهستند بسیار قدردانی از طرف خودم وهمه پرسنل اداره ام می نمایم وامیدوارم که همیشه بازده وکارایی هر اداره را در نظر بگیرید واین طرز تفکر بدون هیچ غل وغشی وخداپسندانه می باشد بز هم تشکر دوباره دارم

 • کارمند گفت:

  عجب تصمیم اشتباهی……کله صبح تاعصرسرکاربودن کجاش باصرفه جویی درانرژی وبیشترماندن کنارخانواده تناسب داره.اتفاقابرعکس

 • ناشناس گفت:

  کارمند….نه صرف جویی دربرق میشه ونه کارکنان وقتی بشتری کنارخانواده هستن.کاملابرعکس تصمیم گرفتید

 • سید گفت:

  متاسفانه در ماه مبارک کارمندا باید بعد از سحری و نماز صبح سرکار باشند که اوج نگرانی کارمندا ست این چه افتضاحیه برای استان که میدان تمرین عدهای خود رای شده

 • کارمند مادر گفت:

  لطفآ شرایط مادران شاغل را در نظر بگیرید . بچه ایی که از ساعت 7 صبح تا ساعت 4 بعدظهر مادر خانواده را نبیند یه بچه عقده ایی میشه و این شخص به نظر شما چه کارکرد مثبتی به عنوان یه شهروند در اینده دارد . سرایط مادران شاغل ، تکریم خانواده اون بچه بخت برگشته ایی که تا ساعت 4باید در مهد باشد در نظر بگیرید . شما به عنوان مسؤلیت استانی در مواقع تصمیم گیریهایی که به کیان خانواده ایرانی مربوط میشه سعی کنید یه خانم یه مادر هم در این تصمیم گیریها دخیل باشد و به نمایندگی ابراز زنام ابراز نظر کنند. حداقل ساعت 12تا 13:30 استراحت به پرسنل بدین برا نهار و تکریم خانواده و اون فرزندان بی نوا

 • صابری گفت:

  استان کلا شده گچساران بقیه شهرستانها هفت روز هفته هم تعطیل باشه اتفاقی نخواهد افتاد

 • کارمند زن گفت:

  باسلام واحترام
  جناب آقای محنایی آیا به بانوان شاغل در ادارات فکر کرده اید .خانمی که از ساعت ۶ صبح راهی اداره شود و۴تا ۵ بعدازظهر به منزل برسد ،نه انژی برایش باقی می ماند نه وقت مفیدی که بتواند در کنار خانواده باشد.ضمنا درخصوص مصرف انرژی بین ساعات ۷تا ۱۹ جز ساعات میان باری است وقطعاً در فصل تابستان در مناطق گرمسیر اوج بار از ساعت ۱۱تا۴ بیشتر خواهد بود.در صورتی که تعطیلی ادارات در ساعت ۲/۵ به مصرف انرژی کمک بیشتری خواهد نمود.و در خصوص ارباب رجوع بنده به عنوان کارمند قسم میخورم قبل از ساعت ۷/۳۰ وبعداز ساعت ۱۳ ارباب رجوعی به چشم نمی خورد. به جز در مشاغل خاص.خواهشا برای اخذچنین تصمیماتی شرایط بانوان شاغل در ادارات را مد نظر قرار دهید.

 • ناشناس گفت:

  بسیار ایده جالبی ست . امید ک اجرایی بشه ، چرا ک هم کارمندان در کنار خانواده خود هستن و اینکه از لحاظ انرژی صرفه جویی بیشتری صورت میگیرد . ضمناً روز پنج شنه وزارتخانه ها نیز تتعطیل هستند .

 • شهروند گفت:

  انصافا بهتره هم واسه کارمندان هم دولت هم مردم بدون فکرقضاوت نکنیم خواهش میکنم بصورت کلی قضاوت کنیم نتیجه مثبت یعنی پنجشنبه تعطیل باشه بهتره

 • صادق گفت:

  کاری واقعاً مسخره است اگر بخواهند یک اداره را به ستادی و خدماتی تقسیم کنند چون باعث کاهش مصرف انرژی می شود ونه باعث انگیزه کاری جهت پرسنل بلکه انگیزه کارکنان را ازبین می برد یا کاملاض تعطیل باشد یا هم نه

 • ناشناس گفت:

  سلام اگر زحمت نباشه همه ایام هفته را تعطیل اعلام کنید۰بس

 • ناشناس گفت:

  سلام خدمت مسولین، اگه تعطیل بشه عالیه ولی نه اینکه روزهای دیگه کله سحر بیایم سرکار وشب بریم خونه

 • کارمند گفت:

  نبایدتعطیل شود

 • رضا گفت:

  مردم که راضی نیستند تعطیل بشه

 • رضا گفت:

  بس که بازدهی و پاسخگویی ادارات زیاده میخوان پنجشنبه را هم تعطیل کنن به نظر من جمعه هم باید به روز کاری ادارات تبدیل بشه

 • کارمند گفت:

  اینکار باعث رضایت کارمندان وخانواده های انان خواهد شد .کما اینکه در استانهای همجوار به این شکل عمل شده است.

پربازديد