تاریخ درج خبر : 1394/01/27
کد خبر : ۴۷۰۹۸۰
+ تغییر اندازه نوشته -

برگشت رونق به واحدهای تولیدی صنعتی در کهگیلویه و بویراحمد

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد در حاشیه بازدید از شهرک صنعتی یاسوج ۳ (فرودگاه) گفت: فعالیت ۷۰ درصدی واحدهای صنعتی مستقر در این شهرک نوید بخش بازگشت رونق به کسب و کارهای صنعتی در استان است.

IMG_0185

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد، داریوش دیودیده با بیان اهتمام و توجه جدی دولت در سال ۹۴ بر رونق کسب و کار، صادرات و اشتغالزایی است افزود: در این میان مناطق کمتر توسعه یافته ای همچون کهگیلویه و بویراحمد در اولویت قرار خواهند داشت.
دیودیده اظهار داشت: مدیریت مطلوب، شناسایی نیازهای بازار و خلاقیت سه رکن مهم سرپا بودن و ادامه فعالیت واحدهایی است که علی رغم مشکلات گریبانگیر صنعت طی چند سال گذشته توانستند به فعالیت خود بخصوص در شهرک صنعتی یاسوج ۳ استمرار بخشند.
وی با اشاره به انجام بازدیدهای دوره ای از تمامی واحدهای صنعتی و معدنی استان خاطر نشان کرد: ریز به ریز مشکلات این واحدها بررسی و نهایت کوشش در جهت هموار نمودن راه و توسعه فعالیت آنها انجام خواهد شد.
رئیس صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت: هیچ گونه محدودیتی در جهت پرداخت سرمایه ثابت و درگردش به صنایع استان وجود نخواهد داشت و در سال ۹۴ منابع مالی مطلوب به تمامی واحدهای درخواست کننده بدون مشکل با شرایط مناسب پرداخت خواهد شد.
شرکت فاراد نیروی دنا، شرکت تولیدی صنعتی پارس درب، دنا فولاد، شرکت دنا پاک بویر، شرکت هنرکده برق احسان، شرکت ها تولید کننده درب و پنجره و دیگر واحدهای مستقر در شهرک صنعتی یاسوج ۳ (فرودگاه) مورد بازدید و مسائل و مشکلات آنها مورد بررسی قرار گرفت.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد