تاریخ درج خبر : 1394/01/28
کد خبر : ۴۷۰۹۹۷
+ تغییر اندازه نوشته -

بیش از ۶۰۰۰ یتیم در انتظار حامیان نیکوکار

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: بیش از ۶۰۰۰ یتیم تحت حمایت کمیته امداد استان در انتظار حمایت خیرین و حامیان نیکوکار هستند. سید غلامرضا متقی در جمع امدادگران کمیته امداد استان، افزود: ۶۸۲۹ نفر یتیم تحت حمایت کمیته امداد استان هستند که ۶۰۳۱ حامی سرپرستی از این ایتام را بر عهده دارند.

وی با بیان اینکه ۲۲۲۹ نفر یتیم زیر ۱۸ سال در این استان وجود دارد، بیان کرد: حامیان نیکوکار در سال گذشته سه میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان به حساب ایتام واریز نموده اند.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان کهگیلویه و بویراحمد سرانه هر یتیم را به طور متوسط ۷۲ هزار تومان عنوان و خاطرنشان کرد: امید است با حمایت حامیان و افراد خیر و نیکوکار در سرپرستی ایتام بتوانیم این سرانه را در سال جدید افزایش دهیم.

متقی تصریح کرد: انسان همیشه و در هر لحظه برای بدست آوردن ملزومات دنیوی در مخاطره هوای نفس قرار دارد.

وی ادامه داد: سخت ترین دشمن از میان دشمنان انسان، هوای نفس اوست و برای جلوگیری از غلبه هوای نفس باید از خدا بخواهیم که یک چشم بر هم زدن ما را به خودمان وامگذارد.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به تغییر و تحولات اخیر در کمیته امداد عنوان کرد: براساس اساسنامه ای که تدوین شده و با توجه به تغییرات بوجود آمده سرپرستی به رئیس و شورا به هیئت امناء تبدیل شده است.

متقی با بیان اینکه برای پیشرفت بهتر، تغییر و تحول در هر سازمانی امری بدیهی است، افزود: امدادگران باید براساس اساسنامه نسبت به انجام وظایف خود بهتر از گذشته اقدام کنند.

وی با اشاره به اعتماد مردم و مدیریت جهادی بسیجی و چابک سازی امداد خواستار تلاش بیش از پیش همه امدادگران در این راستا شد.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان کهگیلویه و بویراحمد خواستار حمایت امدادگران از ایتام شد و بیان کرد: ما به عنوان مبلغان طرح اکرام باید در این اقدام خیر پیشگام باشیم و هرکدام حامی یک یتیم باشیم چراکه این امر باعث برکت زندگی ماست و تنها چیزی که می ماند همین اقدامات خیر ماست.

متقی در پایان از زحمات حسین انواری سرپرست کمیته امداد کشور تقدیر و تشکر کرد و انتصاب پرویز فتاح را تبریک گفت و اظهار امیدواری کرد که این تحولات باعث خدمت رسانی بهتر و مطلوبتر به جامعه هدف این نهاد باشد.

منبع: ایسنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد