تاریخ درج خبر : 1394/01/28
کد خبر : ۴۷۱۰۲۰
+ تغییر اندازه نوشته -

استقرار نمایندگی سازمان زمین شناسی در استان

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: با اهتمام و کوشش های صورت گرفته در استان و تاکیدات و حسن توجه وزارت صنعت، معدن و تجارت و سازمان زمین شناسی ایران بالاخره نمایندگی سازمان زمین شناسی در کهگیلویه و بویراحمد مستقر شد.

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد، با حضور معاون اکتشافات معدنی سازمان زمین شناسی ایران، رئیس مرکز زمین شناسی جنوب فعالیت نمایندگی سازمان زمین شناسی در کهگیلویه و بویراحمد کلید خورد.

IMG_0056

رئیس صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه از اوایل سال ۹۲ تلاش ها در جهت استقرار این نمایندگی در استان آغاز شد افزود: با همه فراز و نشیب ها و با حسن توجه مسؤلین وزارت صنعت و معدن امروز این کوششها به ثمر نشست.

داریوش دیودیده استقرار این نمایندگی را سرآغاز تحولی شگرف در حوزه صنعت و معدن استان دانست و گفت: کهگیلویه و بویراحمد در آینده ای نزدیک و با روند که در پیش گرفته شده است شاهد توسعه و شکوفایی خود در بخش های مختلف تولیدی خواهد بود.
دیودیده گفت: کهگیلویه و بویراحمد با قابلیت های بسیار ناشناخته در حوزه معدن با استقرار مرکز زمین شناسی می توان آینده ای روشن توسعه ای را در این حوزه پیش بینی نمود.

در پایان طهمورث وفایی از پیشکسوتان عرصه معدن و با سابقه ۲۵ ساله در این حوزه بعنوان نخستین رئیس زمین شناسی استان معارفه شد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد