تاریخ درج خبر : 1394/01/28
کد خبر : ۴۷۱۰۲۸
+ تغییر اندازه نوشته -

وفایی رئیس نمایندگی سازمان زمین شناسی ایران در کهگیلویه و بویراحمد شد

با استقرار نخستین نمایندگی سازمان زمین شناسی ایران در استان کهگیلویه و بویراحمد طهمورث وفایی از نیروهای پیشکسوت حوزه معدن، رئیس این نمایندگی شد.

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد، با حضور معاون اکتشافات معدنی سازمان زمین شناسی ایران، رئیس مرکز زمین شناسی جنوب فعالیت نمایندگی سازمان زمین شناسی در کهگیلویه و بویراحمد کلید خورد.

IMG_0069

طهمورث وفایی اظهار داشت: بسیار خوشحالم که پس از تلاسی دوساله خلائی اساسی که در حوزه معدن و اکتشافات معدنی وجود داشت پر شد و مقدمات گام هایی مهم برداشته شد.

رئیس نمایندگی سازمان زمین شناسی ایران در استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه تمامی دوره های زمین شناسی را می توان به وضوح در این استان دید افزود: کهگیلویه و بویراحمد دانشگاهی زمین شناسی است و توانایی تبدیل شدن به قطب تحقیقات معدنی و زمین شناسی را در کشور دارد.
وی گفت: مطالعات انجام گرفته طی سالیان گذشته تنها اندک اطلاعاتی از پتانسیل های معدنی استان را به دست داده و مطالعات تفصیلی و عمقی قابل توجهی انجام نگرفته است.
وفایی انجام مطالعات تفصیلی معدن، به روز رسانی بانک اطلاعات معدنی و نقشه های زمین شناسی، رقومی سازی نقشه های زمین شناسی را از مهمترین برنامه های کاری خود عنوان نمود و ابراز امیدواری کرد با استقرار این نمایندگی جهشی قابل قبول در حوزه معدن استان اتفاق خواهد افتاد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد