تاریخ درج خبر : 1394/01/30
کد خبر : ۴۷۱۰۵۸
+ تغییر اندازه نوشته -

شرکت شهرک‌های صنعتی از بانوان کارآفرین حمایت می‌کند

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی کهگیلویه و بویراحمد از حمایت یک میلیارد تومانی شهرک‌های صنعتی از هفت تعاونی بانوان کارآفرین این استان خبر داد.

سهراب بنام با تاکید بر اینکه عزم دولت در ایجاد اشتغال جدی است، اظهار کرد: در بخش شهرک‌های صنعتی هم مقام عالی وزارت صنعت، معدن و تجارت و هم مشاور وزیر در امور بانوان بحث مشاغل زنان را به جد پیگیر هستند.

banam.s

وی با تاکید بر اینکه تنها ۱۰ درصد کارآفرینان کشور را زنان تشکیل می‌دهند و در این استان وضعیت به همین منوال است، گفت: در شهرک‌های صنعتی ۱۸ خانم تولید‌کننده و کارآفرین مشغول به کار هستند.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: از این تعداد بانوی کارآفرین در شهرک‌های صنعتی ۱۴ کارآفرین در زمینه صنایع غذایی، سلولزی و مواد شوینده فعالیت می‌کنند.

وی با بیان اینکه شرکت شهرک‌های صنعتی کهگیلویه و بویراحمد از هیچ کمکی در راستای حمایت از بانوان کارآفرین دریغ نمی‌کند، گفت: برنامه‌های خوبی به منظور حمایت از این قشر در دستور کار داریم.

بنام خاطرنشان کرد: در زمینه حمایت از بانوان کارآفرین بر اساس تفاهم‌نامه یک میلیارد تومان به منظور سرمایه در گردش در قالب هفت تعاونی معرفی کردیم که نزدیک به ۷۰ درصد آنها حمایت‌‌های مالی خود را دریافت کردند.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی کهگیلویه و بویراحمد راه‌اندازی خوشه‌های صنعتی فرش دستباف را از دیگر برنامه‌های شهرک صنعتی در حمایت از بانوان کارآفرین عنوان کرد و گفت: طی چند روز آینده اقدامات لازم را در این خصوص انجام می‌دهیم و برنامه‌های طراحی این زنجیره را تکمیل می‌کنیم.

ارائه آموزش رایگان شهرک‌های صنعتی به بانوان کارآفرین کهگیلویه و بویراحمدی

این مسئول همچنین از اعلام آمادگی شرکت شهرک‌های صنعتی کهگیلویه و بویراحمد در حمایت از بانوان کارآفرین در بازار فروش محصولات و تولیدات خود خبر داد و گفت: این شرکت می‌تواند بانوان کارآفرین را در زمینه شرکت در نمایشگاه‌های استانی، ملی و بین‌المللی حمایت کند.

وی با تاکید بر اینکه شرکت شهرک‌های صنعتی کهگیلویه و بویراحمد می‌تواند از بانوان کارآفرین هم در زمینه مالی و هم نرم‌افزاری حمایت کند، گفت: کسانی که آمادگی داشته باشند اعم از بانوان کارآفرین یا کارگر می‌توانند از آموزش‌های رایگان در زمینه فروش، تورهای داخلی و خارجی و نمایشگاه‌ها بهره‌مند شوند.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: بانوان کارآفرین ما می‌توانند همپای مردان وارد عرصه‌های تولید شوند و چرخه تولید و اقتصاد کشور و به تبع آن استان را به حرکت درآورند.

بنام توانایی بانوان کارآفرین کهگیلویه و بویراحمد را ستودنی خواند و گفت: شرکت شهرک‌های صنعتی کهگیلویه و بویراحمد از هیچ حمایت، همکاری و همراهی از بانوان کارآفرین این استان دریغ نخواهد کرد.

منبع:فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد