تاریخ درج خبر : 1394/01/30
کد خبر : ۴۷۱۱۱۱
+ تغییر اندازه نوشته -

حذف ۸۰ کیلومتر راه پرخطر یاسوج به دهدشت

ظهر امروز مدیرکل راه و شهرسازی استان کهگیلویه و بویراحمد به همراه نماینده مردم کهگیلویه، بهمئی، لنده و چرام از محور باغچه جلیل، سادات به دهدشت بازدید کردند.

۱۳۹۴۰۱۱۷۰۰۰۴۹۵_PhotoA

حسین فدایی در این بازدید با بیان اینکه محور توسعه استان کهگیلویه و بویراحمد راه‌ و محورهای ارتباطی است، گفت: در سال‌های اخیر گام‌های مهمی بای خروج استان از بن‌بست برداشته شده است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان افزود: توسعه راه‌ها مهم‌ترین دغدغه مسئولان استانی در دولت تدبیر و امید است که به همت مسئولان ارشد اجرایی و نمایندگان مردم در مجلس اعتبارات خوبی برای تکمیل این محورها تاکنون اختصاص یافته است.

فدایی بیان کرد: یکی از درخواست‌های مردمی در استان در خصوص تکمیل جاده‌های در دست ساخت همین محور است که این پروژه نیمه اول سال ۸۹ آغاز شده است.

وی با اشاره به اقدامات صوت گرفته در طول این مسیر گفت: احداث یک قطعه به طول ۷ کیلومتر در مسیر باغچه ـ سادات باعث می‌شود ۸۰ کیلومتر راه پر خطر در مسیر یاسوج به دهدشت حذف شود.

فدایی خاطرنشان کرد: برای رفاه حال مردم و استفاده از قابلیت‌های گردشگری این منطقه تلاش می‌شود تا هر چه سریع‌تر این پروژه تحویل مردم داده شود.

وی افزود: برای سرعت بخشیدن به این پروژه در اسرع وقت طی جلسه‌ای مشکلات بررسی خواهد شد و موانع سد راه آن برداشته می‌شود.

این مسئول تصریح کرد: در اولین گام با رایزنی صورت گرفته با شرکت توزیع نیروی برق مقرر شد اصلاح شبکه برق این محور انجام شود.

منبع: فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • دلگیر گفت:

    اقای مدیر کل نیومده بزرگواری کلاه گذاشت سرت .این جاده اصلا هیج ربطی به جاده دهدشت یاسوج ندارد.جاده دهدشت یاسوج از طریق جاده دهدشت به اصفهان حل می شود آقای بزرگواری به عینیت این پروژه ملی وکشوری را تعطیل کرد.وچسبید به این جاده حتی بهبهانی وزیر راه احمدی نژاد را نیز گول زد وبه نام جاده ملی دهدشت اصفهان ایشان رابه این جاده بردند واعتبارهای را دراین جاده هزینه کردند

  • هم استانی گفت:

    سلام
    این عکس که در مطلب فوق گذاشتینه دقیقا کجای مسیر جاده یاسوج باغچه جلیل و سادات و دهدشت می باشد.باید احسنت گفت تو مدت ۱۰ روز همچین تونل محافظی را احداث کردنه.

پربازديد