تاریخ درج خبر : 1394/01/31
کد خبر : ۴۷۱۱۵۸
+ تغییر اندازه نوشته -

ورزشگاه ۱۲ هزار نفری یاسوج در انتظار معاون اول رئیس جمهور

مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت: تمام نواقص ورزشگاه ۱۲ هزار نفری شهر یاسوج برطرف و تکمیل شده و آماده افتتاح توسط معاون اول رئیس جمهور است.

۲۴۰۷۳_۲۴۱

جهانبخش ایزدپور با بیان اینکه در سال گذشته در زمینه زیرساخت‌های ورزشی در استان فعالیت‌های خوبی انجام شده است، اظهار داشت: کهگیلویه و بویراحمد در امور ورزش در کشور در رتبه‌های آخر قرار دارد اما رتبه‌های خوبی در بقیه بخش‌های ورزش و جوانان دارد.

وی افزود: یکی از زیرساخت‌های ورزشی استان کهگیلویه و بویراحمد ورزشگاه ۱۲ هزار نفری شهر یاسوج است که آماده بهره‌برداری است.

مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد در پاسخ به این سوال که چندین بار خبر افتتاح این ورزشگاه مطرح شد اما افتتاح نشد از تکمیل تمام بخش‌های ورزشگاه خبر داد و بیان کرد: ورزشگاه آماده افتتاح است و برای افتتاح آن منتظر سفر معاون اول رئیس جمهور به استان هستیم.

ایزدپور خاطر نشان کرد: تمام نواقص ورزشگاه ۱۲ هزار نفری شهر یاسوج برطرف و تکمیل شده و آماده افتتاح توسط معاون اول رئیس جمهور است.

وی با بیان اینکه کهگیلویه و بویراحمد در امور ورزش همیشه در رتبه‌های آخر کشور قرار داشته است، تصریح کرد: اما در زمینه‌های جوانان، زیرساخت‌های ورزشی، فرهنگی و… رتبه‌های خوبی را در سطح کشور داریم و فعالیت‌های خوبی در این زمینه‌ها انجام شده است.

مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد در ادامه به وضعیت ورزش محلات در کهگیلویه و بویراحمد اشاره کرد و گفت: سیاست تقویت ورزش محلات در کشور وجود ندارد و امروز دیگر این نوع ورزش در دستور کار نیست.

منبع: تسنیم

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد