تاریخ درج خبر : 1394/01/31
کد خبر : ۴۷۱۱۷۳
+ تغییر اندازه نوشته -

بی تدبیری مسئولان میراث‌فرهنگی استان در برگزاری یک جلسه/ تصاویر

بی تدبیری در برگزاری جلسه تجلیل از خادمان سفر این برنامه را به حاشیه برد.

IMG_2850

به گزارش سایت استان، در ابتدای این برنامه یک کلیپ طولانی از فعالیت های برخی دستگاهها نمایش داده شد که وقت بسیاری از این برنامه را گرفت و بخشی از آن نیز پخش نشد که با اعتراض دو دستگاه خدمات رسان دیگر همراه شد.

برخی از کارکنان و پرسنل دانشگاه علوم پزشکی (اورژانس) با ترک سالن برگزاری، اعتراض خود را نسبت به این برنامه اعلام کردند. برخی از کارکنان حوزه راه و شهرسازی نیز به شدت به رفتار تبعیض آمیز مسئولان میراث فرهنگی اعتراض داشتند.

هر ساله و پس از پایان تعطیلات نوروز از مدیران و دستگاههای که در ایام نوروز به مسافران خدمات ارائه می دهند از سوی میراث فرهنگی و صنایع دستی و گردشگری استان تجلیل می شود که برنامه امسال نیز همانند سال گذشته با اعتراض و ترک جلسه از سوی برخی از دستگاهها همراه بود.

مشخص نیست تا کی باید شاهد این بی تدبیری ها در برگزاری این گونه جلسات باشیم. برنامه هایی فرهنگی که باید محل همدلی و همزبانی باشد به محلی برای تبعیض و رفتارهای نه چندان دوستانه تبدیل شده است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • ناشناس گفت:

  روابط عمومی؟؟؟؟

 • احمد اورژانسی گفت:

  جناب آقای نیک اقبالی از چه بی احترامی سخن می رانید وقتی شما که به اصطلاح رئیس ستاد هستید و در ۱۸ روز ایام تعطیلات به کدام چادر سلامت و پایگاه اورژانس و آمبولانس های مستقر بر جاده ها سر زده و احوالی از نیروهای امدادی آنها بپرسید نیروهایی که خود و خانواده هایشان هیچگاه به یاد ندارند که در ایام تعطیلات نوروز به جایی رفته باشند و همیشه نوروزبان سلامت مردم در این ایام بوده اند ، آقای نیک اقبالی از چه بی احترامی رنج می برید وقتی بار سلامت مردم و مسافران و امنیت آنها و ایمنی راهها سه محور مهم ستاد اجرایی سفرهای نوروزی بر دوش اورژانس ، پلیس راه و راهداری می باشد و در این بین نادیده انگاشته شوند و دیگر ارگانهایی که به میمنت ریخت و پاشهای مالی و تبلیغاتی سرآمد گردند و نور چشم شما و با آمارهای غیر واقعی خود و دیگران را فریب دهند و……… جناب آقای نیک اقبالی نیروهای اورژانس بر اساس آیه شریف ” ومن احیا فکانما احیا الناس جمیعا” هرکس نفسی را حیات بخشد مانند آنست که تمام انسانها را زنده گردانیده ، پاداششان را از خدای خود گرفته و چشم انتظار انسانها نخواهند ماند .

 • همکارگردشگر گفت:

  با سلام واحترام
  جناب آقای باقری
  چرا از مدیران هتلهای آزادی و جهانگردی که آبروی این شهر هستند و هر کدام با یک برند چندین دهه فعالیت در حوزه گردشگری دعوت نشده؟؟؟البته این بی تدبیری ابتدای امر از سوی معاونت محترم گردشگری استان می باشد که ……………………… می زارن معاون گردشگری استان.با کدام صلاحیت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  این حق و سهم استان ما از گردشگری نسبت به کشور نیست.ما بیشتر از اینها سهم داریم……..

 • همشهری گفت:

  خدایی تنها ارگانهایی که در این مدت تعطیلات شبانه روزی به مردم خدمت کردند اورژانس و راهداری بود که در این مراسم از آنها هیچ نامی برده نشد و اعتراض آنها کاملا” بجا و شجاعانه بود .

 • ناشناس گفت:

  خدایی حتما باید مدیر کل روابط عمومی استانداری ومدیرحوزه ریاست باشه اگه نبودند چه اشکالی بوجود میومد .خود استاندار که بود اصلا اونا اومده بودن داخل جلسه چکار ؟باید میموندن داخل استاندرای کارهای مردمو انجوم میدادن

 • شرکت کننده در مراسم گفت:

  دست آقای باقری درد نکنه
  اولا استاندار به جهت شرکت در جلسه شورای تامین اجازه پخش کامل فیلم راندادند و همین امر باعث انتقاد تیم علوم پزشکی و راه وشهرسازی شدند که چرا در پخش کلیپ زحمات علوم پزشکی و راه و شهرسازی پخش نشد اگرچه حسب دستور استاندار فیلم باید سریع جمع میشد ان هم به جهت جلسه استاندار در جای دیگه بود !!!

  آقای استاندار حرکت شما در جلسه هم درست نبود که هی به مجری و دست اند کاران اجرایی می گفتی طبق زمانبندی ،برنامه ها اجرا نشه و سریع سخنرانی منو بزار میخام
  برم ……..

  خوب آقای استاندار کیفیت برنامه رو خودت خراب کردی

پربازديد