تاریخ درج خبر : 1394/02/01
کد خبر : ۴۷۱۲۷۳
+ تغییر اندازه نوشته -

اردوی یک روزه و مسابقه عکاسی در گچساران برگزار می شود

رییس انجمن هنرهای تجسمی شهرستان گچساران از برگزاری اردوی یک روزه و مسابقه عکاسی در این شهرستان خبر داد.

سیده محبوبه خادمی با اشاره به برگزاری اردوی یک روزه و مسابقه عکاسی در گچساران اظهار داشت: این اردو به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گچساران برگزار خواهد شد.

وی مکان این اردوی عکاسی را روستای دیل عنوان کرد و افزود: این اردو به جهت بصیرت افزایی و آشنایی بیش از پیش هنرمندان رسته عکاسی این شهرستان در منطقه گردشگری تنگ دیل و روستای دیل برگزار خواهد شد.

رییس انجمن هنرهای تجسمی گچساران زمان برگزاری این اردو را روز جمعه ۴ اردیبهشت ماه سال جاری عنوان کرد و گفت: همه هنرمندانی که عضو انجمن هنرهای تجسمی استان هستند می توانند در این اردو شرکت کنند و آن دسته از هنرمندانی که تاکنون موفق به نام نویسی در این انجمن نشده اند می توانند با مراجعه به اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گچساران نسبت به نام نویسی در این انجمن و شرکت در اردوی عکاسی اقدام کنند.

خادمی در ادامه به بخش مسابقه این اردوی عکاسی اشاره کرد و ابراز داشت: با حمایت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گچساران مسابقه عکاسی با موضوع آزاد در حاشیه برگزاری این اردو درنظر گرفته شده که بر این اساس هرکدام از شرکت کنندگان در اردوی عکاسی تعداد ۵ اثر را به دفتر انجمن هنرهای تجسمی شهرستان تحویل خواهند داد.

وی با بیان اینکه آثار ارسالی به دبیرخانه انجمن توسط داوران مطرح استانی مورد ارزیابی قرار خواهند گرفت افزود: به سه نفر از عکاسانی که آثار آن ها توسط داوران انتخاب شدند طی مراسمی جوایز نفیسی از سوی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گچساران اهدا خواهد شد.

لازم به ذکر است زمان حرکت این اردو ساعت ۷ صبح روز جمعه چهارم اردیبهشت سال جاری از جلوی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گچساران می باشد.

علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تلفن ۰۹۳۶۵۵۲۴۸۸۳ تماس گیرند.

منبع:بشارنیوز

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد