تاریخ درج خبر : 1394/02/01
کد خبر : ۴۷۱۳۱۷
+ تغییر اندازه نوشته -

۱۰میلیارد ریال اولیا دانش آموزان کهگیلویه وبویراحمد به مدارس کمک کردند

مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: اولیای دانش آموزان این استان ۱۰ میلیارد ریال به مدارس این استان در سال تحصیلی ۹۳-۹۲ کمک مالی کردند.

۸۱۵۷۸۱۶۳-۶۳۹۹۹۲۱

هادی زارع پور روز دو شنبه در نشست شورای انجمن اولیا و مربیان کهگیلویه و بویراحمد در گچساران با بیان اینکه مشارکت های مالی اولیای دانش آموزان توانست بسیاری از مشکلات مالی مدارس این استان را حل کند افزود: این مبلغ برای بهسازی، نوسازی، هوشمند سازی و بهبود کیفی مدارس هزینه شد.

وی بیان کرد: در سال تحصیلی ۹۳-۹۲ در دو هزار آموزشگاه استان انجمن اولیا و مربیان تشکیل شد.

زارع پور تصریح کرد: انجمن ها اولیای دانش آموزان مناطق مختلف استان در تصمیم گیری و تصمیم سازی به مدیران مدارس کمک کردند.

وی اظهار کرد: در سال تحصیلی گذشته انجمن اولیا و مربیان در مدارس استان با برگزاری چهار هزار دوره آموزشی به بیش از ۱۴ هزار اولیای دانش آموزان آموزش های لازم را دادند.

زارع پور تصریح کرد: اولیای دانش آموزان در کهگیلویه و بویراحمد تاکنون با مشارکت خود بر کیفیت نظام آموزشی افزودند.

مدیر کل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد، به همفکری اولیا با مسوولان آموزشی اشاره کرد و افزود: آموزش و پرورش برای موفقیت در تربیت دانش آموزان به ارائه ایده های جدید از سوی خانواده ها نیازمند است.

زارع پور گفت: اعضای انجمن های انجمن اولیا و مربیان ظرفیت بزرگ فکری و پشتوانه مناسب مدارس هستند و در هیچ مقطع زمانی آموزش و پرورش به تنهایی قادر به اداره مدارس نبوده است.

وی بیان کرد: انجمن های اولیا و مربیان مدارس به عنوان اتاق فکر برای پیشبرد اهداف آموزشی و تربیتی همواره کمک کار آموزش و پرورش در زمینه های مختلف مادی و معنوی بوده اند.

رییس گروه انجمن اولیا و مربیان اداره کل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد نیز در این نشست گفت: ۳۰۰ دستگاه سواری و ۱۲۵ دستگاه مینی بوس و اتوبوس در سال تحصیلی ۹۳-۹۲ به شش هزار دانش آموزان این استان خدمات رسانی می کنند.

نورمحمد رحیمی تشکیل ۸۶۶ کار گروه آموزشی، ۷۲۱ کارگروه پرورشی فوق برنامه بهداشتی و ۷۱۱ کارگروه عمرانی و مالی را از برنامه های اجرای شده از سوی انجمن اولیاء و مربیان در سال تحصیلی ۹۳-۹۲ استان اعلام کرد.

وی بیان کرد: پنج مرکز راهنمایی و مشاوره خانواده انجمن اولیا و مربیان استان نیز به خانواده دانش آموزان خدمات راهنمایی و مشاوره ای ارائه کردند.

رحیمی تصریح کرد: انجمن اولیا و مربیان در سال تحصیلی گذشته سه عنوان برتر را از جشنواره تجارب برتر کسب نموده اند.

منبع: ایرنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • بیدار گفت:

    کاش تصاویر بیشتروواضح تری ازاین جلسات درسایت قرارمیدادید وضمن پیگیری مصوبات این جلسات چگونگی پیشرفت مصوبات رانیز به اطلاع مردم میرساندید

پربازديد