تاریخ درج خبر : 1394/02/01
کد خبر : ۴۷۱۳۲۷
+ تغییر اندازه نوشته -

جای خالی تنها عضو زن شورای شهر یاسوج در جشن روز زن !

سایت استان: پروین منصوریان

جشن بزرگداشت روز زن در یاسوج در حالی برگزار شد که تنها زن عضو شورای شهر و رئیس کمسیون فرهنگی شورا حضور نداشت.

IMG_2000

در حالی که در سایر شهرها شهرداری ها و شوراهای شهر نقش پررنگی در برگزاری چنین اعیاد فرخنده ای ایفا می کنند , جای تأسف است که در یاسوج کمسیون فرهنگی شورای شهر نه تنها برنامه ی مستقلی در این خصوص نداشته بلکه در این جشن که به همت اداره کل ورزش و جوانان ,دفتر امور بانوان استانداری و با همکاری سایر دستگاهها برگزار شد هیچ گونه همکاری و مشارکتی نداشته است.

علی الظاهر سرکار خانم زمانی این حقیقت را زود از یاد برده اند که آنچه موجب اعتماد و حمایت قاطبه زنان از ایشان در انتخابات شد شعارهای زنانه و وعده هایشان در دفاع از حقوق زنان و تلاش در جهت رفع تبعیض جنسیتی و ارتقای جایگاه آنان در همه ی ابعاد فرهنگی , سیاسی , اجتماعی و اقتصادی بود.

حال از ایشان باید پرسید بعد از حدود دو سال هنوز زمان آن نرسیده که اولین گام را در جهت محقق کردن آنچه وعده داده اند بردارند؟!

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • غریبه گفت:

  والا از کج سلیقگی و تنزل واژه و مفهموم زیبایی و صورت نیکو باید باشه که بیچارگانی ، زن واقعی ندیده؛ میان و انتخاب میکنن امثال ایشان را.
  لذا خود کرده را تدبیر نیست.باید تحمل کنید تا خوراک ایشان تامین گردد و بعد دیگری

 • فعال حوزه زنان گفت:

  متاسفانه ضور ایشان در برنامه صرفا جنبه تبلغاتی دارد وفراموش کرده که کی بوده وچه شده است.البته اشکال از ود ماست که سر نوشت شهرمان را دست افرادی نیازموده می سپاریم وظاهر را بیشتر اهمیت می دهیم .متاسفانه هر کسی تاریخ مصرفی دارد که تاریخ مصرف ایشان نیز به پایان رسیده است ایشان هیچ برناه ای را برای زنان ودر کنار سیر زنان فعال استان انجام نداده است وبصورت جناح سیاسی خود را براساس نافع عوض کرد.نون را به نرخ روز می خورد واینچنین افرادی قابل اعتماد نیستد.از ما گفتن بود.

 • غریبه گفت:

  به علت بند ۱ که ۱. توهین، افترا، تهمت و نیش به دیگران. در درج نظر ، نخواستم نظرم درج نشه خودسانسوری کردم.
  جـــــــــــای تاســــــــف همیشه سرجاشه.برای کسانی که به جای شایستگی و کارامدی به چشم و ابرو رای میدن.
  از کوزه همان برون تراود که دراوست.
  در کل شورای شهر تا الان حرکت چشمگیری نداشتن. حتی در حد این دستمال کاغذی و لیوان یه بار مصرف و بیسکویت و چایی که مصرف میکنن خروجی نداشتن. بیت المال الزامن پول هنگفت نیست.همین جلسات بی نتیجه و وقت و پول و انرژی هم که از آدمای دیگه میگیرن خودش به نوعی بدترین پایمال کردن حقوق شهروندیه.شورا!! :۳

پربازديد